Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feltétlenül kellett ezt nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltétlenül kellett ezt nekem közölni? Mikor mond ilyet egy férfi?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem járni egy sráccal (28), aki elejtett egy olyan mondatot az exbarátnőjéről, akibe fülig szerelmes volt, hogy ő szebb volt, mint én. Mikor megkérdeztem, hogy ezt mégis miért mondja nekem, azt mondta, csak őszinte akart lenni.

Egyébként elvileg szépnek talál, fel is izgul rám, csak ez a mondata idegesít.

Mire véljem? Velem akar lenni? Nem akar velem lenni? Csak azért kellek, mert más nincs meg a másik? Vagy jön egy szebb, akkor lepattint? Mindig lesznek nálam szebbek és csúnyábbak is. Mit akart ezzel nálam elérni vajon? Mit akarhatott közölni, amiből értenem kellene? Ezután már hiába kérdezgettem, és utána még sokáig nem tudta, hogy miért vagyok megsértve (pedig próbáltam nem mutatni előtte, de valószínűleg azért látszott, hogy kis híján elbőgtem magam ott helyben)


Férfiak, mikor mond ilyet egy férfi? Nők, szerintetek?


24/L


2009. nov. 20. 02:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyet értelmes ember nem mond. Rohadt egy szemét dolog. Nem az az őszinteség, hogy minden bántó dolgot a másik fejéhez vágunk. Nagy paraszt a csávó szerintem.
2009. nov. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit mondott, az pontosan annyit jelent amit mondott.

Azt mondta, hogy az előző barátnője szebb volt. Ez egy ténymegállapítás. Nem mondta, hogyha egy szebb jön akkor elhagy, nem mondta, hogy visszavágyik hozzá. Ne kombinálj.

A férfiak igazából egyszerű emberek, azt mondják amit gondolnak.

43/N

2009. nov. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak kivételek! Ezt nem tudhatjuk, hogy a Te pasid milyen természetű. Lehet tényleg egyszerű gondolkozása van s kimondta,DE miután visszakérdeztél korrigálnia kellett volna s nem csak azt mondani, hogy "őszinte akart lenni", ez már tényleg bunkóság. Szerintem csak a két véglet között lehet: vagy egyszerű tag (szerintem nem) vagy tényleg bunkó s máskor is esetleg meg fog sérteni hasonlóan.

Utóbbira tippelek, mert ha már ilyen kérdést teszel fel ide,akkor vagy annyira bizonytalan és sokat eltűrő hölgy, hogy ne vedd észre mekkora satu a barátod.

Szóval látatlanba ennyit, persze lehet, hogy abszolút nem így van amit írtam hisz tényleg nem ismerem egyik őtöket sem. Én pl. tuti nem mondanék ilyet soha a kedvesemnek.


linkelj egy képet aztán megmondom mennyire vagy csinos... ;)


23F

2009. nov. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hülyeség

ha azt akarja hogy odalegyél érte akkor jól csinálta. Most agyalsz ezen az egy mondaton és csak még jobban beléesel. Szóval lehet ez a variáció és lehet persze az is hogy pont az ellenkezője van. De hagyd a végleteket.

Bizonyára szeret téged de a helyzet az hogy ha megjelenne az ex újra akkor visszamenne hozzá.

Ezt abból szűrtem le hogy azt mondod hogy hogy kimondta hogy szebb volt mint te és fülig belé volt esve.

Amit tehetsz az az hogy vonzalmat keltesz benne mert ami most van az nem elég, az csak úgy van...

Valószínűsítem hogy valamennyire szeret téged de nem eléggé, vagyis ha túljut az exén és jön az életébe egy új izgalmas lány, egy felfedezni való...akkor szakít veled.

szóval amit tehetsz az az hogy vonzalmat keltesz benne amennyire tudsz...de ne úgy hogy a nyakán lógsz mintha a jézuskeresztje lennél a nyakláncán.

Mutasd ki hogy nem vagy annyira oda érte, majd támadd le és akció. Ne tudja hányadán áll veled. Semmi ne törje le a kedved...a jókedv ugyanis ragadós. Húzd el az orra előtt a mézes madzagot....


És amúgy egy férfi akkor mondd ilyet (már ha teljesen komolyan gondolta és nem volt vele célja csak kimondta) amikor nem érdekli a barátnője igazán. Ő is tudta hogy ezzel a mondtattal megbánt téged, de nem érdekelte.

De te is ellőhetsz hasonló dolgot, pl az előző pasimnak vastagabb és nagyobb volt a farka:D...


Ne ess kétségbe....irányíts te...

Jakomo 25F

2009. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, Jakomo jól mondta, én az első pasimnál ösztönből is visszavágtam.Bár az ő elmondása alapján én voltam a legszebb barátnője, ott nem ez volt a baj. az, hogy bunk*ó volt és nem szeretett. Én is elkezdtem vele bunk*zni. Te is csinálhatsz ilyesmit, pl. az előző pasimnak nagyobb volt a farka...stb. ez jó.

Ne tudja meg neked ez mennyire fáj, sőt amikor sétáltok néz meg egy helyes pasit és mondd is ki, milyen jóképű pasi...apám!


Amúgy meg nekem 3 hónapig tartott mert nem érdemes olyan pasival kezdeni, akinek nem te vagy az Istennő, az első számú nő.

Ez engem zavart, igaz bele sem tudtam szeretni, mert ahogy elkezdte osztogatni napról-napra az apróságait, rájöttem hogy nekem ez a csávó nem kell.


tök mindegy, hogy szimplán buta vagy ennyire egyszerű az egész pasi, nem ez a lényeg. Hanem az, hogy ku*rvára nem szerelmes, nem szeret és nem tisztel téged.


Sztem dobd ki, jobbat érdemelsz.

Hidd el, kapsz te szerelmes társat is, aki nem az exéért rajong, hanem TEÉRTED!


De ha kicsit még akarod szívatni, tedd, úgy ahogy Jakomo írta.

L.25

2009. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!