Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 2 ember fél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 2 ember fél év szakítás után, újra öszejöhet? (lejjebb)

Figyelt kérdés
2 hete szakítottam a barátommal. Elég mély kapcsolatunk volt. Fél évig jártunk, minden rendben volt. Az elején én voltam neki az 1., csak az utolsó 2 hónapban a haverok + a tánc(hardstlyle táncos) fontosabb volt sokkal mint én. Tulajdon képpen a végén már le se sz*rt.. hanyagolt, de ha együtt voltunk nagy szeretett meg minden. Megtudtam h hajott egy másik lányra az új sulijában, amikor még jártunk. Tervezgetett h majd vele jár meg minden. Mikor meg tudtam sírás közepette szakítottam vele, ő még csak anyit se mondott h ne csak h ő most meg mit csinált..-.- (kár h mindennél jobban szeretem)a szakítás után az első pár napban még köszönő viszonyban sem voltunk. De azért már köszönünk egymásnak.(elég közel lakik hozzám) (még mindig szeretem és hiányzik) Szerintetek egy kis idő elmúlásával történhet még valami köztünk/újra összejöhetünk? Nos? Véleményetek? 17/L
2010. jan. 31. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

nemtom nekem sosem volt ien h összejöttünk volna szakítás után, midíg máslett pedig akartam volna folytatni, most is van ien problémám de remélem neked sikerül próbát megér ;)



18/F

2010. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia!Azt ajánlom neked,ne akarj összejönni vele még egyszer...Ha most megtette ezt a ''tervezgetést''akkor megfogja tenni mégegyszer ha újra összejöttök..és ha fontosabb neki a tánc mint TE,akkor nem is szeretett igazán....nekem ez a véleményem!
2010. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jah végülis igaz
2010. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem az egyik ismerösöm 7 éve jött össze a barátnöjével azota 6-7szer nemtek szét honapokra azután megint össze jötek azota összeházasodtak és a felesége már 6 hetes terhes szoval van rá esély hogy fél év után megint összejötök szerintem
2012. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!