Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek abban, hogy ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy ha két ember egymásnak lett teremtve akkor akár szakítás után is újra egymásra találhatnak? (akár hónapok, évek után is)

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 12:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem bevonzzák egymást, ha még van köztük valami. A lány ismerőseimnél is szinte biztosra tudom, kivel fogunk még összejönni (ezt amúgy kívülállók is meglátják), és az egyik exemmel is még lesz vmi :)
2009. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
en hiszek benne
2009. okt. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ez akár hónapok és évek után is működhet?
2009. okt. 1. 12:47
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

Én alapból nem hiszek abban, hogy két ember egymásnak van "teremtve". Két ember kijöhet jól egymással, jól megérthetik egymást, lehetnek közös nevezőn, de mindig lehet más a Földön, aki még jobb minden tekintetben. Az "egymásnak teremtve" azoknak való, akik a szűklátókörűségük miatt elhiszik, hogy ha valakit igazán megfelelőnek tartanak, annál nem lehet jobb.

Mellesleg a szakítás ténye bizonyítja, hogy mégsem voltak annyira egymáshoz valók.

Ha pedig újra összekerülnének, mi értelme lenne a felmelegített levesnek? A problémák amiket korábban nem tudtak megoldani, ugyanúgy ott lennének.

2009. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Én sem hiszek abban,hogy két ember egymásnak van teremtve.Ha 2 ember között ismét fellángolhat a szerelem,de ez nem azért van,mert egymásnak teremtették őket.Ez hülyeség. 24/L
2009. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én hiszek. De az újrakezdében nem.
2009. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
akkor sem ha mondjuk évek vagy hónapok után találkozik két ember, tanultak a régi hibákból, megváltoztak, eltemették a múlt sérelmeit, és újra tiszta lappal indulnak neki a kapcsolatnak?
2009. okt. 1. 13:36
 8/16 anonim ***** válasza:
hiszek benne, remélem sosem kell megtudnom, és egybe maradunk a párommal(nekem Ő A NAGY Ő, ÉS ÉN IS NEKI,legalábbis mondásunk szerint)
2009. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
jó volna, de már évek teltek el, úgyhogy én kételkedem ebben. :)
2009. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy a sérelmeket eltemeti az ember. Azok mindig ott lesznek, mélyen eltemetve, arra várva hogy egy nem várt pillanatban, egy veszekedés alkalmával újult erővel előtörjenek. Két fajta probléma létezik: megoldott és megoldatlan. Sokszor a szakítás maga a megoldás, tehát a kapcsolat újrakezdése a probléma újraélsztése is egyben.

Úgy vagyok vele, ha már ki tudta mondani hogy vége, akkor örökre vége. Lehet hogy x idő elteltével összefutva egy kis időre felejtődik a dolog, de hogy újra előjön majd később, az borítékolható.

2009. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!