Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kapcsolatban enyhül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban enyhül a láng egy idö után?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, most együtt lakunk egy ideje. Már nem veszem észre, hogy olyan nagy lenne a szerelem köztünk. Mondja, hogy szeret, de látom más nökre szívesebben nézeget, annak ellenére hogy csinosan fel vagyok öltözve. Régen felizgatta, ha miniszoknyában vagyok, most rám sem néz...Nem állandóan, néha mondja, hogy szép vagyok, de érzem, hogy nem vonzom már annyira, már ismer...Nem vezet ez megcsaláshoz, vagy szakítához? Igaz részemröl is megszokott már a teste meg a dolgai, de szeretem. Ez normális? Csak túlreagálom? Esetleg örülnék tippeknek mivel csábíthatnám vissza. Köszönöm a válszokat elöre is!
2008. febr. 11. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Igen enyhül.Megszokjátok egymást,minden nap együtt vagytok,együtt keltek fekszetek,ami nem jelenti,hogy nem szeret,de a kapcsolatok eleje mindig szebb.Vegyél fel olyan szexi ruhát amit soha nem vennél pl.piros csipkés szexi fehérneműt vagy valamit ami nem te vagy,amit nem szokott meg tőled.Vagy szeretkezz vele ott ahol sosem tetted volna vigyél valami pluszt az életetekbe.Változtass stílust,hajszínt,próbáld féltékennyé tenni...Sajnos egy idő után szlogennek hangzik ahogy mondják,hogy szép vagy,még mindig szeretlek...Egy kapcsolatért mindig tenni kell,de kétoldalról....
2008. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

igen az első hozzászlonak igaza van!

minden kapcsolat enyhül, persze van kivétel azért de az nagyon nagyon ritka talán ha az ember megtalálja az igazit, a nagyapám és a nagyanym például 50 éve szerelemben élnek és mikor rájuk néz az ember olyayn mintha a kapsulatuk elején tartanának. :D jó az amikor az ember ennyire megtalálja a párját aki tényleg hozzá tartozik.

szeritnem is probáld azt hogy kisit válltoztatsz vegyél fel olyan ruhákat miket eddig sosem hordtál, de azért felvennéd mert neked is tetszik, nem kell azért kurvásan öltözködni. vagy vállt frizurát vagy sinálj megleő dolgokat akármit amit eddig nem csináltál

2008. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

NEM

Nem minden kapcsolat enyhül meg. sajnos a barátaim körében nagyon sokan vannak akik ezért szakítanak a szerelmükkel, de én csak azt tudom erre mondani, hogy akkor nem is volt az az igazi amire mindeki vár az életében. Én 7 éve szeretem a párom de "csak" 4 éve járun. a 4 év alatt egy szer egy pilanatig sem enyhült a kapcsolatunk. SŐT: ha lehet ugymondani akkor szerintem most egyre jobban szeretem. nem élünk együtt sajnos, és amikor nincs velem nagyon magam alott vagyok. Csak azt tudom tanácsolni: üllj le vele beszélgetni. lehet, hogy ugyan azt érzi mint eddig, csak nem tudja már hogy kimutatni, mert lehet azt hiszi, hogy megszoktad az eddigi gesztusokat stb...

Ha valaki iránt kihűl VALÓBAN a szerelem, akkor nincs az a csodaszer vagy praktika amitől ujra szeret. mert egy szép fehérneműtől, vagy egy erotikus sex-től vonzódik hozzád ujra. amig nem vagy biztos hogy is álltok, addig szerintem ne félj. beszélgessetek, és akkor leet, hogy jobbra fordul, talán csak te érttted félre (Rem inkább ez és akkor nincs gond)

2008. febr. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Ez azért van, mert a szexet olyan hormonok irányítják, amelyek úgy működnek, mint a kábítószer. Tehát hozzájuk lehet szokni, és emelni kell az adagot.

Erre kiváló a változatoság: új ruha, hely, helyzet, kezdeményezés...

De ennél fontosabb, hogy közben kialakuljon köztetek a szeretet. Az sokkal-sokkal tartósabb...

2008. máj. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!