Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti milyen szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyen szerelmes zenének örülnétek?

Figyelt kérdés

Nekem egy olyan szerelmes zene kellene amit elküldhetnék egy fiúnak. Fiúk, melyik az a szerelmes dal amit szívesen fogadtok egy lánytól? Lányok ti melyik zenét küldtétek el a párotoknak és nagyon tetszett neki, meghatódott szinte.

Ne írjátok azt, hogy neten keresgéljek mert fiúk ti tudjátok, hogy minek örültök :)


2011. ápr. 13. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Én Zoránon nőttem fel, elég romantikus lélek lettem, azt szerettem, ha a barátnőm tőle küld egy számot :)

Sokaknak nem tetszik, mert nyálasnak tartják, de ő legalább tud énekelni és a daloknak is van mondanivalója.

Volt hogy Republikot küldött, azt sosem hallgattam, de tőle még ez is jól esett.


Egyébként teljesen mindegy,hogy mit küldesz neki, csak szívből jöjjön, és foglalkozz vele sokat :)

2011. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Marduk - Sex with Satan
2011. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem tök mindegy lenne csak azt fejezze ki amit érez.
2011. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy teljesen mindegy mit küldök, de én akkor is egy szép szerelmes számot szeretnék küldeni egy fiúnak ami mindent elmond!! Ekkora nagy kérés?:D
2011. ápr. 13. 18:14
 6/8 anonim válasza:
2011. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én például csak trancet hallgatok, szóval nem örülnék egy magyar zenének akármennyire is szép.


A Tydi-töl a - Herr Lullaby az szép!

2011. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!