Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Örülnétek ha kapnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Örülnétek ha kapnátok a barátnőtöktől szerelmes levelet?

Figyelt kérdés
Ha igen mit kéne belírnom?
2010. máj. 29. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
én akkor kaptam tőle amikor újra összejöttünk :D nagyon örültem :D
2010. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én sokszor kaptam az egyik barátnőmtől, nem csak a megismerkedésünk elején, hanem végig a kapcsolatunkban

amikor szakítottunk, még akkor is

nem csak levelet vagy emailt, hanem konkrétan szerelmes levelet papíron

kicsit furcsa volt, mert én nem írtam neki soha ilyet

vicces dolgokat írt benne, meg a napjait nékülem, meg ilyeneket


a mostanival távkapcsolat van, ő is szokott írni szépeket

nem emailt, hanem rendes levelet

2010. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én írtam egy olyan fiúnak akit csak látásból ismertem de 2 évig szerelmes voltam belé, aztán elballagott:( akkor írtam neki
2010. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és mit írjak bele?
2010. máj. 29. 22:37
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. te sem ismered a fiút? írj magatokról többet. én amúgy leírtam az egészet ahogy kezdődött meg azt hogy tudom hogy nincs esélyem nála mert ohgy van barátnője. azt írtam még hogy jó hogy mostmár tudja meg ilyenek.
2010. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
járunk, és msot lesz a névnapja.és olyan kis érzelmes típus mindig mondja h mennyire szeret szval biztos örülne egy ilyennek. de nem tom mit írjak bele:s
2010. máj. 30. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!