Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felvegye egy lány a magassarkú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvegye egy lány a magassarkút, ha abban már magasabb mint a barátja? Mit gondoltok lányok/fiúk?

Figyelt kérdés

Pl. ha egyforma magasak vagytok, de egy 10 centis sarokkal már láthatóan magasabb leszel, mint a fiú. És előfordulhat, hogy elegánsan kell öltözködni vagy egyszerűen csak van egy cipő amit nagyon szeretsz és ha a barátoddal mész bulizni vagy valahova, akkor is azért néha fel szeretnéd venni. A fiúk ilyenkor nagyon kiakadnak, vagy nem is érdekli őket? Mert az egojuk nem hinném h engedné, h bevallják, zavarja őket, ha a barátnőjük magasabb.

20/L


2011. ápr. 14. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. De, ha szerelmes vagyok, túl teszem az ilyenen magamat.
2011. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ego nem ego, én azért nem örülnék ha a barátnőm 10 centivel magasabb lenne nálam. Biztos megjegyezném, hogy nem tetszik a magassarkúja.

Bár a barátnőm akár vehetne fel 15 centi magassarkút, akkor sem lenne nálam magasabb :)

2011. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nézze meg az ember ezeket a nyápic, önbizalomhiányos hímeket... :D


Szégyellhetitek magatokat, ha számotokra a férfiasság fokmérője az, hogy magasabbak legyetek a barátnőtöknél. :D

2011. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a barátoddal, hogy zavarná-e, illetve előbb tisztázd magaddal, hogy téged zavarna-e hogy magasabb vagy így tőle.
2011. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez általában zavarja a fiúkat. Ha viszont szerelmesek, túl teszik rajta magukat.
2011. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem pont ez van, épphogy magasabb nálam a barátom, viszont van nem is egy 10-12 centis sarkú cipőm, sőt még van platformos is ami aztán extra magas. Néha felveszem és a barátom szerint nagyon dögös, de azért látom h kicsit idegesíti h magasabb vagyok nála, de én még cukkolni is szoktam néha ezzel. xD Ami aztán meg is teszi a hatását mert ha hazaérünk mindig leteper az ágyra h éreztethesse velem h hiába vagyok magasabb :) úgyh én azt modnom fiú függő valakit biztos annyira idegesít h besértődik de megint van akinek még be is jön.

21/L

2011. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is magasabb lennék a páromnál magassarkúban és őt nem zavarja, de engem nagyon úgyhogy nem is hordok. Egy pasi legyen magasabb a barátnőjénél.
2011. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azért elég sok párt látok, ahol a lány magasabb... mondjuk igaz, meg is nézem őket :) bár bennem azt a hatást kelti inkább h na ők biztos nagyon szerelmesek egymásba!

Amúgy találkoztam már én is olyan fiúval aki nem titkolta, h a magasabb csajokra bukik. csak sztem kevés ilyen van :)

2011. ápr. 14. 14:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, én nem értem, hogy ebből miért kell ügyet csinálni. Ha magasabb a csaj, hát magasabb. Az én páromat tuti nem zavarja. Teljesen odavan, akár bakancs, akár a totállapos topánkám, akár a tűsarkúm van rajtam. 22/N
2011. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Felőlem fel vehetné
2011. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!