Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felvegye egy lány a magassarkú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvegye egy lány a magassarkút, ha abban már magasabb mint a barátja? Mit gondoltok lányok/fiúk?

Figyelt kérdés

Pl. ha egyforma magasak vagytok, de egy 10 centis sarokkal már láthatóan magasabb leszel, mint a fiú. És előfordulhat, hogy elegánsan kell öltözködni vagy egyszerűen csak van egy cipő amit nagyon szeretsz és ha a barátoddal mész bulizni vagy valahova, akkor is azért néha fel szeretnéd venni. A fiúk ilyenkor nagyon kiakadnak, vagy nem is érdekli őket? Mert az egojuk nem hinném h engedné, h bevallják, zavarja őket, ha a barátnőjük magasabb.

20/L


2011. ápr. 14. 13:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én barátomat kifejezetten idegesítené ha én magasabb lennék nála. Dehát ízlések és pofonok.
2011. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyon odavagyok a magassarkúért, így engem nem zavarna. (De az sem, ha alapból magasabb)
2011. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha magassarkúban szeretsz járni, olyan pasit válassz, aki elég magas. Ennyi.
2011. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!