Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van tökéletes szakítás utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tökéletes szakítás utáni első találkozás?

Figyelt kérdés

Ha haragszol az illetőre, mert megbántott... És először találkoztok utána...

Nem fogod szemenköpni,hiszen mégis szerettétek egymást valaha..

De fájdalmat okozott és vannak érzéseid...

Milyen a jó találka szerintetek?

Érezteted vele, amit érzel? VIdám vagy, pajtizol vele? Féltékennyé teszed? Letsmárolod? Átmész a túloldalra az utcán?:)


Voltak már ilyen élményitek?


2011. szept. 9. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt már pár ilyen.

1: Átmentem a másik oldalra.

2: A pofájába röhögtem.

3: Lesmároltam és felvittem magamhoz.

2011. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 napietus ***** válasza:
nekem volt olyan, hogy lesmárolt és felmentem hozzá. soha nem volt vele jó a szex, csak akkor, amikor már igazából semmi közünk nem volt egymáshoz, úgymond megszabadultam attól a kapcsolattól.
2011. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. 6 évig voltunk együtt, majd elhagytam, mert nem törődött velem, pedig elvileg szeretett,én nagyon szerettem, de elhagytam, mert nem bírtam tovább. Az utána lévő időszak nem volt vészes, csak a sírás jött rám, hisz úgy hiányzott, láttam a szemében, hogy úgy beszélgetne velem, és én is úgy megálltam volna, de még túl friss volt. Azóta eltelt 4 év jóbarátok vagyunk, nem haragszunk a másikra, és el tudunk beszélgetni ha összefutunk. A mai napig szeretem őt, talán sosem múlik el, hisz ő volt az első szerelmem ami 6 évig tartott és nagyon meghatározó 6 év volt az életemben, így mindig boldogan emlékszem vissza rá.
2011. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!