Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? (első szakítás)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? (első szakítás)

Figyelt kérdés

Ma szakítottunk a barátommal közel 6 év után. Nagyon megviselt, de már lógott a levegőben egy ideje :(

Eléggé egyedül érzem magam (szinte csak érte éltem, visszahúzódó személyiség vagyok, nincsenek igazi barátaim, akik támogatnának)

Nagyon fáj és bármit megtennék az ellenkezőjéért, hogy újra jó legyen minden, de reménytelen a részéről :(

Mit csináljak? Ti hogy tettétek túl magatokat az első szakításotokon? 21/L


2011. júl. 12. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én, amikor az első barátommal szakítottunk, muszáj volt, hogy egész napra lefoglaljam magam, mert ha nem, akkor teljesen kész voltam... Nézz filmeket, rajzolj, olvass, ilyesmi, ami eltereli a gondolataidat. A sportot csak azért nem ajánlom, mert közben ugye gondolkodsz, kattog az agyad... Foglald le magad szerintem. Hat év rengeteg, nagyon rossz lehet, de tudod, az idő minden sebet...:) Kitartást!:)
2011. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Közhely, de az idő sok mindenen segít, ezen is. Viszont számolj vele, hogy lesz 3-4 piszok sz*r hónapod, ezt nem lehet kikerülni. És lehet, hogy még utána is fájni fog.


Találj más értelmes elfoglaltságokat.


És lehetőleg szerezz barátokat. Ne csak most, hanem később is életedben. Hogy ne maradj magadra, épp az ilyen helyzetekben. De persze egyébként is:).

2011. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbáld vala hogy elfelejteni. Kösd le magad.

Ha vissza húzódó vagy nekem megírhatod.

2011. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elbeszélgettem róla a BARÁTAIMMAL. Szerintem neked is lehetne legalább egyetlen egy. Sosem késő.
2011. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lenne mit csinálni (szakdolgozat, nyelvvizsga, gyakorlat), de nem megy (hiányzik nagyon)... :(
2011. júl. 12. 22:55
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

22:55, sajnos nem igazán értelek.. :(

2011. júl. 12. 22:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Így nehéz ,hogy nincsenek barátaid.

Én nekem sincs barátom az iskolában. Az is rossz állandóan piszkál mindenki, ütnek.


Én lemondtam a szerelemről emiatt, mert nem vagyok nagyon szép többiek is ezt mondják. Szülőkre se számíthatok.

Ezért én a tanulásba feledkeztem, ötös tanuló vagyok .


Legfontosabb ne csinálj ilyeneket : Ne Cigiz , Ne idd magadat félholtra. Ne szedj gyógyszert.

2011. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem teszek kárt magamban, annál azért több eszem van :)

de nagyon rosszul érzem magam, mindenhol és mindenben őt keresem, nem tudom abbahagyni a bőgést sem :( egyedül érzem magam és ez talán még nyomorultabb érzés :(

2011. júl. 12. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!