Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tippek? Valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tippek? Valami praktika?

Figyelt kérdés
van egy pasi,akit nagyon szeretek és állítólag ő is engem.hónapokig szép és jó volt minden.kimutatta h mennyire szeret,hogy én vagyok a mindene.még pár nappal ezelőtt is azt mondta h jobban szeret mint bárki mást.de már nem olyan vele mint korábban.sajnos.már alig keres magától.szinte mindíg én keresem,én írok rá,én hívom,én írok neki sms-t.megbeszélni nem tudom vele,mert csak annyit mond h szeret és nincsen semmi baj.most pl mikor 1 órával ezelőtt beszéltünk msn-en akkor már semmi szeretlek nem volt,meg semmi becézgetés,mint korábban.nagyon más lett,és nem tudom az okát.segítsetek kérlek h mit tehetnék,hogyan érjem el h olyan legyen mint régebben,h annyira kimutassa h szeret,és h ő is keressen?ezt hogyan érhetném el,hogy hiányozzak neki és keressen ő is?
2011. ápr. 15. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is beszéld meg vele. Ha nem segít, akkor szerintem nem érdemes vele foglalkozni. :S
2011. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lapát!

Nem kell ide taktika, meg praktika!


Ami nem megy nem kell erőltetni!


Te hiába akarod őt kétségbeesetten magadhoz láncolni ha ő nem akar téged!

2011. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 berti700 válasza:
Szerintem is ejtsd mert ő nem érdemel meg téged ha csak folyton te keresed őt és nem ő téged ez általában nem így szokott lenni a barátnőmet is mindig én szoktam keresni telefonon meg msn-en is :D szeritnem ez a legjobb megoldás
2011. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne lássa rajtad, hogy ennyire akarod! Mert le fog lépni. A pasik szeretnek hajtani a lányra. Lelombozó, ha a nő nem elég független, és ha kell, ha nem "aláfekszik" a fiúnak. Ne írj folyton neki. Maradj csöndben. Várd meg, hogy ő keressen. Ha keres, ő is akar téged, nem akar elveszíteni. Ha meg nem keres, akkot te keress mást! Legyen benned méltóság! Az baromi szexy. :)
2011. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!