Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok van arra valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van arra valamilyen "női praktika" hogy kiderítsük hogy a párunk meg csal-e? Vagy hogy hiányzunk-e neki, szeret-e?

Figyelt kérdés

Elég féltékeny típus vagyok:(

Mostanába sokat veszekedtünk a barátommal, vagyis én vele, de ok nélkül, hisztiztem neki...:(

De nem hagyott el, futott utánam, mostanában azonban besokalt...

Tegnap itt volt nálam, amíg kiment mosdóba belenéztem a telefonjába (ezt megteszem kb.naponta amikor kimegy és tudom, hogy kb 1-2 perc mig visszaér.) és nem találtam semmit, megnéztem az sms-eit, csak az enyémek vannak bent neki, meg az anyjáéból 1-2.

Megnéztem az elküldötteket is, ott csak az enyémek vannak.

A háttere a közös képünk, és a menü témája is a közös képünk.

Megnéztem a híváslistáját, csak az én számom van benne, meg az anyjáé. (Eddig nem derült ki, hogy nézegettem)

Nem találok nála semmit, sőt magától odaadja a telefonját, hogyha pl. valamit nem tud rajta beállítani. (ugyanolyan fajta a telonk)

De azért ha van valami ötletetek amiket ti is szoktatok csinálni, vagy ilyenek, és nem buktok le vele, azt szivesen fogadom.

Ja közösségi oldalakon nem vagyunk fent, de tudtuk egymás jelszavát.


2010. máj. 11. 14:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni. Ennél jobb nincs.
2010. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de én arra az esetre gondolok, amikor pl. a pasi nem őszinte vagy azthiszi nem derülne ki.
2010. máj. 11. 14:40
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Te hulye vagy...Már ne is haragudj, turkálsz a telefonjában, nem is egyszer, ebből már rájöhetnél, hogy téged szeret. Bár az is kérdés, h meddig, ha így folytatod a hisztiket + egyszer úgy is lebuksz.

Most őszíntén: odaadja a telefonját, hogy állítgasd, tudod a jelszavát, mi kell még?

Nos, szerintem kövesd egy hétig, túrd át a ruháit, a kocsiját, használj ragasztós hengert, hátha rajtaakad egy hajszál...bakker!

Most biztos le leszek pontozva, de nem érdekel, meg sem érdemled ezt a palit. Hol a bizalom, egy kapcsolat alapja, könyörgöm?!

2010. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Neked üldözési mániád van, súlyos önbizalomhiányod,és betegesen féltékeny vagy.Jobb,ha felhagysz ezzel a viselkedéssel,különben elveszíted a pasidat!Az a szó,hogy bizalom,mond Neked valamit???Szerintem semmi okod nyomozgatni utána.
2010. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nos a legjobb női praktika: Nyugodj meg, és adj hálát az úristennek hogy még nem hagyott ott. Ennél több bizonyságot nem tudsz szerezni arról hoyg megcsal-e, de a legtöbb pasi az ilyen nőt nem megcsalja hanem othagyja ugyhogy nyugi.
2010. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Amit te csinálsz szerintem is túlzás...

Egyszer pont emiatt fog lelépni, becsajozni. Addig keresgélsz, hisztizel, míg egyszer tényleg besokall. És úgy intézi, hogy találj is valamit.

2010. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem őszinte, akkor szakítanék, mielőbb.

A te pasid szeret és őszinte. Kár lenne féltékenységgel tönkretenni. A szerelem alapja a bizalom. Ha nem tudsz bízni senkiben,akkor jobb, ha egyelőre egyedül maradsz, amíg megerősödsz.

2010. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Én is így voltam,de nem ilyen durván,csak kételkedtem.

Rákérdeztem nem egyszer,és azt mondta dehogy is...

De tudtam hogy valami nem stimmel.

Aztán egyszerűen nem bírtam tovább a bizonytalanságot.

Fogtam azon voltam minél több jelszavát begyűjtsem,e-mail,msn,myvip,iwiw...stb

És képzeld el nem hiába volt,mert msn-en vagy 30-csaj

volt fenn,nem egyel találkozgatott,külömböző ismerkedő oldalakról szedte fel őket.:S

Milyen jó is hogy megtudtam...

Ennyit ér a bizalom...

Ha úgy érzed valami nincs rendben akkor ne habozz,

nyomozd ki!

Ha úgy érzed szeret és felesleges a para

akkor ne csináld a fesztivált feleslegesen:)

2010. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
nE HÚZD MAGADRA A BAJT! aMITŐL FÉLSZ, AZ BE IS KÖVETKEZIK. hA FALRA FESTED AZ ÖRDÖGÖT, MEGJELENIK. öRÜLJ, HOGY SZERET, ÉS NE KERESS OTT BAJT, AHOL NINCS! hA NEM SZERET , ÉSZRE FOGOD VENNI. Akkor mindegy, megcsal-e vagy nem. Ha szeret,akkor nem csal meg.
2010. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
miért csalna meg? ha maga adja a kezébe a telefonodat, akkor tuti, h azon nem is hagyna "nyomot"...kb mint írtad percre pontosan el tud számolni az idejével. ha pedig azt mondja, h iszik egy sört a barátaival, sztem tuti ezt is teszi és ha berobbansz a törzshelyükre, mint egy idegbeteg fúria, akkor csak eltávolodik tőled... van okod amúgy a bizalmatlanságra, vagy csak simán féltékenykedsz?
2010. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!