Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogy viselitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy viselitek ha a pasitok nagyon sok lány (baráttal) van körülvéve, vagyis ha a társaságának nagy része lány?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Shotgun
2010. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel. Neki meg azt kell elviselnie, hogy sok srác haverom van, de tudja, hogy ettől még sose csalnám meg. Tudom, hogy ő se engem. Ha nincs bizalom, akkor nem is érdemes folytatni.

21 l

2010. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Közülük valónak érzi magát? Ami késik, nem múlik...
2010. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én pasim is rengeteg lánnyal van körülvéve, és myvipre is sok közös kép van velük kitéve, meg szivecskék, ilyesmi, és nagyon sokszor vannak együtt, szinte mindennap. De engem nem igazán zavar, mert énis ugyanígy vagyok a fiúkkal. És egy kapcsolat alapja ténneg a bizalom. Ő nem csalta meg eddig egyik barátnőjét sem, és nem is fogja...nála ez szentírás. Pedig nem ilyen fiúnak néz ki, és a baráti köre sem erre vall xD . De én igazán örülök ennek a felfogásnak. (Énsem csalok meg senkit) Mindketten inkább amellett vagyunk, hogyha csalás közelbe esnénk, akkor isnkább szakítunk, hisz nincs értelme tovább. Szerintem ő a nekem való fiú, és remélem, hogyha vége lesz, akkor találok majd egy ugyanilyen felfogású lányt. De remélem h nagyon sokára lesz csak vége:D Teháát nyugi..ha meg nembízol benne, akkor nem kéne együttlennetek.

15/L

2010. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagyis bocs...nem ugyanilyen felfogású lányt, hanem ugyanilyen felfogású fiút XDXDXD
2010. ápr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

x)

Ugyan így vagyunk mi is. De már megnyugtattak hogy ő csak engem szeret és h nemszabad féltékenynek lenni :) és ha tudom h lányokkal van, akkor ez a tudat nyugtat meg :) Fontos h bízzunk egymásban :D

2010. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!