Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melegek házasság kötésével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek házasság kötésével nem értek egyet:Ti mit gondoltok a témáról?

Figyelt kérdés
Általában nyitott vagyok melegek iránt de hogy házasságot kössenek ezért már szerintem kicsit perverz vissza tetszőnek találom.
2011. ápr. 15. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt fogja látni a felnövőben lévő generáció is, és egyre több b.zi lesz...
2011. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hol élsz? mert Magyarországon speciel fölösleges ezen hőzöngeni itt nem lesz ilyesmi

miképpen a cápák helyett is inkább a szürkemarháktól rettegj mert az nagyobb eséllyel támad itt rád

2011. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak nem a family guyt nézed? :D
2011. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy az én véleményem nem számít (mert leszbikus vagyok), de nem értem, hogy ezzel Neked mi a bajod? Most őszintén? Mit érdekel? Nem neked kell elvenned egy azonos neműt.. Én úgy vagyok vele, hogy mindenki eldöntheti, ha össze akarja kötni az életét mással. Azt találod perverznek, hogy ott van rajtuk a gyűrű vagy mit?


Én nyilván pártolom, de csak azért, mert vannak melegek, akik akarnak házasodni. Én éppenséggel nem tartom szükségesnek. Fölösleges papírmunka, ha netán szakítás lenne a vége.

2011. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 andoryy ***** válasza:
Nekem speciel az a problémám, hogy önpusztító és számomra biztos maradi, intoleráns ... barom vagyok, borzasztóan undorító férfit női ruhában látni és nézni ahogy kettő azonos nemű lesmárolja egymást. Lehet mondani ne nézd, de saját hibámon kívül belebotlok efféle esetekbe mióta a melegség ill. biszexualitás trend lett. A kérdésre a válasz már magától értetődik...
2011. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tőlem aztán házasodjanak ha akarnak én lesz*rom. De miért, miért kell felvonulniuk az Andrássy úton?! Hogyan hagyjam figyelmen kívűl hogy ha itt parádéznak? Éppenséggel nem azt akarják hogy fogadják el és hagyják békén őket? Házasodjanak ha akarnak csak nyugodtan, de úgy mint a normális emberek ne úgy hogy okvetlenül leadja a VIVA (vagy mittomén milyen f*s tévéadó)...

Házasodjanak, nem érdekel, legyenek boldogok. Én csak abban nem vagyok biztos, hogy jó ötlet-e ilyen kaotikus körülmények között felnevelni egy gyereket. Nem lesz rá mentálisan rossz hatással ha náluk csak papás-papás van?

2011. ápr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy mi közöm hozzá? Bántanak engem? Bántják a barátaim, a családtagjaim? Bárki ártatlan idegent? Amíg normális életet él valaki (nem bánt másokat fizikailag, nem bánt másokat lelkileg), addig felőlem azt tehet, ami szíve joga. Ezt várom el a heteróktól is - más szóval, ők se bántsák a melegeket. Mi közötök van hozzá?

Ha legalább értelmes és fontos kérdésről lenne szó, de a házasság-kérdésbe szerintem senkinek nem kéne beleszólnia. Még véleményt se igen kéne alkotnia.


Még ha arról szólna a kérdés, hogy vállalhassanak-e gyereket...

De nem értem, mi a perverz abban, hogy házasságot kötnének.

2011. ápr. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kovpet ***** válasza:
A melegek adófizetési kötelezettségével azért egyetértesz? :)
2011. ápr. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!