Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza kaphatom vagy semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza kaphatom vagy semmi esély nincs már rá? {bővebben lennt. }

Figyelt kérdés
A jelenlegi barátommal több mint fél éve együtt vagyunk,1 hét múlva lenne 7 hónapja,és most egyik percről a másikra azt mondta hogy legyen vége.Nagyon csodálkoztam,mert Vasárnap semmi jelét nem láttam hogy ekkora baj van közöttünk,de egészen 3 napon át se a leveleimre se a hívásaimra nem válaszolt (konkrétan kinyomott),ahelyett hogy megbeszéltük volna a bajokat/dolgokat,ahelyett bujkál előle,és gyerekeskedik.Én nagyon-nagyon szeretem,és ha a szex miatt lenne valami..akkor az ki van zárva mivel már le feküdtünk nem is egyszer.Pontosabban azzal az indokkal dobott ki hogy '..már enyhülnek az érzések,nem úgy szeret mint régen,és hogy nagyon ideje sincsen rám..' ez az utóbbi nagyon habi mert idáig mindig volt rám ideje és hirtelen most nincs.De másik lány sem lehet a dologban,mert nem az a csajozós fajta,és megmondta nekem nem is olyan rég pontosabban egy hete hogy rajtam kívül más nem kell neki.Én nagyon szeretem,és elég kicsi az esélye hogy ugyanannyira fogják szeretni mint ahogy én őt.Persze ez sem kizárt..de egyszer ha ott hagy lehet hogy hiányolni fogja,és sajnálni hogy kidobott.A telefonban hallottam bizonytalanságot a hangjában..nem nagyon hittem el azokat amiket mondott,de azért mélyen megbántott.Akkor most szerintetek mi lehet a helyzet?Vissza tudom valahogy hódítani?Nem szeretném elveszíteni :/ (L)
2011. szept. 15. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha telefonon dobott menj le hozzá és tisztázd vele a helyzetet és hogy miért laposodott le az úgymond érzései!!


19f

2011. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálam csak én vagyok a fiú az áldozat, ő a lány. Nekem is ezzel jött, és később kiderül az exe miatt csinálta mindezt. Azóta megjárta exével is , mert nem foglalkozik már vele az exe se, engem meg ugye dobott. Szivem mélyén én is visszafogadnám, de az eszem szerint nem. 20 évesek vagyunk.
2011. szept. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
HAGYD EZT A PASIT, AKÁRMILYEN NEHÉZ LEGYÉL BÜSZKE NŐ TARTÁSSAL! Biztos hogy valami másik nő van a dologban. Úgy is kiderül. Addig is hagyd, ne keresd. nem érdemel meg ő téged.
2011. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló történt velem is, de én fiú vagyok és a barátnőm dobott ki. Nem nyomta ki a telefont meg ilyesmi, hanem hagyta csengeni és 20 perc múlva szipogva visszahívott.

Ő kezdeményezte a szakítást, azt mondta, nem tudott szeretni engem, én viszont nagyon szerettem és még most is nagyon szeretem. Vissza szeretném kapni őt...

2012. febr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!