Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tudatosan szinglik, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tudatosan szinglik, vagy azok akik nem akarnak gyereket és nem is szeretik a gyerekeket ugyan olyan defektesek mint a homoszexuálisok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 10:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
De most azzal, hogy te itt fikázod őket, ugyanolyan vagy. Ez jó neked?
2011. ápr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem általában pont a magas intelligenciával rendelkező emberek nem vállalnak gyereket.


A buta,egyszerű ember látja kizárólag a gyereknevelést életcélnak.


Amúgy meg a melegek között is vannak,akik akarnak gyereket.A melegek sem egyformák és nem defektesek.


Ellenben rengeteg defektes ember vállal gyereket,inkább ez a szomorú.

2014. szept. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a párkapcsolatfüggők sokkal defektesebbek.

Mert akik nem akarnak,megtagadják a párkapcsolatot akárhogy nézed csak maguk felett rendelkeznek.


A kapcsolatfüggő ember viszont megnyomoríthatja mások életét is.


Nagyon sok nő pl csak azért szül gyereket,mert a pasi anélkül nem tartja el,vagy fél attól,hogy nagyobb eséllyel lép le.


Tehát régen ez volt az eszköz arra,hogy megfogj valakit.

Sajnos rengetegen rossz anyagi körülmények közé vállalnak gyereket és ilyenkor együtt könnyebb nekik anyagilag ezt tudják,és akkor is együtt maradnak,ha nem is érzik jól magukat együtt.A pénz nagy úr!.


Meg hát így lehet érzelmileg hatni a férfire,hogy "Ne hagyj el,mert mi lesz így a gyerekekkel".


Szóval egy értelmes ember ezt belátja és tudja mire kell felkészülnie.Ezért sok ember nem akar ebbe a csapdába belekerülni.

De ez a nőknél is lehet.Nem akarja magát alárendelni egy férfi akaratának.

2014. szept. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Te se értél el semmit az életben, de az Istennek se ismernéd el, hogy egy picit kevésnek érzed azt a férjet meg gyereket.

Nem mindenki sír éjjel, hogy nem öleli át senki - én például hülyét is kaptam, mikor valaki ott szuszogott mellettem minden éjjel. Egy percet nem aludtam, felkeltem, hogy szuszog, hogy horkol, hogy fordul. Egyszerűen zavart, hogy valaki a személyes teremben van, és nem tudom felfogni, mi a jó abban, hogy még felnőttkorodban is egy másik ember kerülgetsz a lakásodban, amikor nem muszáj. De ti ugyanígy nem tudjátok felfogni, hogy van, akinek vannak az életében a d*gásnál és a szaporodásnál fontosabb dolog. Egyszerűen sosem fogjuk megérteni egymást, VISZONT:

- én nem foglak lenézni titeket, amiért az ösztöneiteknek engedelmeskedtek (Pedig, csak zárójelben jegyzem meg, hogy pl. az emberölés, az utcán szarás, vagy egy szexuális erőszak is ösztönből fakad...)

- nem foglak megpróbálni lebeszélni a gyerekvállalásról és a párkapcsolatról, ha te ebben leled meg a boldogságod

- nem értem, mi ebben a jó neked, de azért elfogadom, és nem szólok rá egy szót se

- kérés nélkül nem dörgölöm az orrod alá, hogy milyen piszok jó szinglinek lenni, mert most voltam Tokióban egy hétre, ahová te egy eléten át spórolva se jutnál el, főleg nem a koszos, hangos kölykeiddel, azokat ott bizonyos helyekre be se engedik.

Szóval nem értem, hogy te miért akarod megváltani a világot, csak hagyj engem (és a többi hozzám hasonlót) békén, és ha tényleg olyan boldog az életed, akkor ne itt keress rá igazolást ;)

Az meg külön szánalmas, hogy bár te "nem ítélsz el senkit" azért mégis ott van, hogy a homoszexuálisok defektesek, és neked komolyan nem az a problémád, hogy valakiket ebben az országban utálnak és defektesnek néznek a szexuális vonzalmuk alapján, hanem az, hogy másokat (szinglik) miért nem :D Vicc kategória.

Olvasnivaló:

[link]

[link]

Tudom, zsindex, és biztod hazudik. Meg sok betű van benne, és nincs neked erre időd.

2017. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Jót nevettem.


Inkább azt mondanám defektesnek,aki halomra szüli a gyereket,csakhogy ne kelljen dolgoznia.


Nem egy ilyen van.


Na meg hány olyan szülő van,aki kihasználja,lelki terrorban tartatja a gyerekét.

Vagy nem akarja elfogadni,hogy felnőtt a gyereke,irányítani akarja,egy eszköz az ő boldogságára.

2017. dec. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!