Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tudatosan szinglik, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tudatosan szinglik, vagy azok akik nem akarnak gyereket és nem is szeretik a gyerekeket ugyan olyan defektesek mint a homoszexuálisok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 10:56
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

ez kicsi szívem a legősibb törvény csak nincs leírva, és én eddig csak olyan tudatos szinglivel találkoztam aki a saját bénaságát akarta ráfogni a tudatos választásra. és nem arról vanszó aki keres csak nem talál hanem akinek elmondása szerint nem kell senki és semmi mert ő aztán független.

lehet hogy az ember bizonyos szempontból más mint az állatok de egy nagyon nagy részben nem választható el tőlük... azért mert egy évmilliós örökség amit mi kaptunk nem fog 10 év alatt megváltozni és az aki azt mondja nem kell neki a társaság az hazudik.

2011. ápr. 16. 11:25
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
11:21-el teljes mértékben egyet értek
2011. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 szamóca. ***** válasza:
91%

namár a különbség ott van, hogy ha valaki nem akar gyereket, az egy állapot. ami megváltozhat. most én sem akarok gyereket, több okból. egyelőre el sem tudom képzelni hogy valaha majd akarjak, ez mégsem zárja ki, egyszer majd rámjöhet hogy kell gyerek.

ellenben egy homoszexuális (ha tényleg az) SOHA nem lesz hetero.

szóval hogy én szingli akarok lenni és nem akarok gyereket, az egy általam eldöntött cselekvéssorozat, nem pedig valamilyen rendellenesség.

2011. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
de azt nem értem hogy egy szingli nő vagy pasi miért nézi le a homokosokat és miért mondják ilyen emberek őket defektesnek és miért védekezik azzal hogy de az nem normális ha valaki a saját neméhez vonzódik amikor ő meg senkit sem visel el maga mellett és hiába vonzódik a másik nemhez ha sose lesz családja? nem ugyan olyan természet ellenes?
2011. ápr. 16. 11:29
 15/35 szamóca. ***** válasza:
90%
mondjuk én a homoszexualitást sem ítélem el...felőlem saját négy faluk közt abban turkálnak amiben akarnak.
2011. ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
honnan tudod hogy nem rendellenesség? lehet egyszer kihozzák hogy valami génhiba az ilyen fajta gondolkodás és hopp, egyből nyomik lesztek kedves szinglik
2011. ápr. 16. 11:30
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
de amugy meg kinek mi köze hozzá hogy milyen a másik. mindenki foglalkozzon magával, és először magában keresse meg a hibáit. az meg h ki akar gyereket, és ki nem azt majd eldönti mindenki magában, mert ugye tudunk gondolkodni, ez különböztet meg minket az állatoktól. az már más kérdés h a tetteink nem ezt igazolják, de hát ez van
2011. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

"de azt nem értem hogy egy szingli nő vagy pasi miért nézi le a homokosokat és miért mondják ilyen emberek őket defektesnek és miért védekezik azzal hogy de az nem normális ha valaki a saját neméhez vonzódik amikor ő meg senkit sem visel el maga mellett és hiába vonzódik a másik nemhez ha sose lesz családja? nem ugyan olyan természet ellenes?"


Hát, szerintem aki itt egyedül lenézi a szingliket, a homoszexuálisokat, és akik nem akarnak gyereket az egyedül te vagy itt :D vagy csak rosszúl fogalmazol.

De természetellenes, vannak ilyen emberek. Én pl nem nézek le senkit. Az ő joga eldönteni mit akar, melyik nemhez vonzódik, akar-e gyereket, párt magának stb...

Vannak primitív emberek, akik ennyiből megállapítják, hogy vajon milyen lehet a másik ember...Tudod, előítélet!

2011. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 szamóca. ***** válasza:
68%

az meg a másik kérdés, hogy olyan hogy tudatos szingli nem létezik.

létezik addig míg nem találkozik egy olyan emberrel aki megváltoztatja.

én msot olyasféle "tudatos szingli" vagyok. nem keresek kapcsolatot - átmenetileg!. sőt, akik jöttek azokat elküldtem. azért ,mert egyik sem volt olyan hűűhaa pasi akiért feladnám ezt az átmeneti szünetemet.

ennek megvan az oka hogy miért csinálom, és nem defekt, majd később nem lesz így.

másrészt szerinted a kapcsolatfüggőség ilyen alapon nem defekt? az is ugyanolyan rendellenes ha valaki nem tud egyedül létezni.

2011. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 szamóca. ***** válasza:
100%
egyébként ilyen alapon bármire kihozhatják hogy génhiba, pl az előítéletességre és, és akkor lehetünk együtt szefosok kérdező... ^^
2011. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!