Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tudatosan szinglik, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tudatosan szinglik, vagy azok akik nem akarnak gyereket és nem is szeretik a gyerekeket ugyan olyan defektesek mint a homoszexuálisok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 10:56
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

a kapcsolatfüggőség kicsit túlzás de a kapcsolat elutasítása rosszabb szerintem.

az meg hogy előítélet vagy megfigyelés, az egy más dolog.

ennyi erővel az időjárás jelentés és a közvélemény kutatás meg ilyesmik is csak előítéletek.

mitől jobb mondjuk azt elhinni hogy a bak csillagjegyű emberek ilyenek meg ilyenek, a rák csillagjegyűek meg olyanok? ... az előítélet jó az előítélet szükséges és bár néha nagyot hibázik általába bejön

2011. ápr. 16. 11:41
 22/35 A kérdező kommentje:
és én nem nézek le senkit, ismerjék el ők is hogy nem normálisok és ennyi :-) ne csak szerencsétlen búzákat nyajgassák
2011. ápr. 16. 11:43
 23/35 szamóca. ***** válasza:
100%

háte h*lye vagy:D

veled nem lehet vitázni, sajnálom, meddő a kérdésed. nem vagy hajlandó tudomásul venni az ellenérveket - inkább nem reagálsz rájuk. egy átmeneti életkezelési modell nem vezethető vissza evolúciós defektre.

ez olyan mintha azt mondanád, hogy azért mert én ma szoknyát vettem fel és nem nadrágot, vagy azért mert én mostanában jobban szeretem a kéket a zöldnél már egyből hibás vagyok.

és egyébként nem súlyosabb ha nem akarok kapcsolatot mintha görcsösen akarnék. az reprodukciós és kapcsolati törekvések ugyanis arra mennek rá, hogy én EGY olyan "hímet" találjak aki nekem megfelel, génállománya jó és együtt tudok vele élni, nem arra hoyg egyfolytában legyen mellettem valaki.

és ebből a szempontból perpill én vagyok a normálisabb, ugyanis én jelenleg úgy állok, hogy várok hátha jön az az egy, nem epdig végigpróbálom az összeset csak mert unatkozom és mert függök tőle.

2011. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

ez nem igaz én minden ellenérvre válaszoltam :-P és pechedre tudtam rá mondani valamit :-)

az meg egy dolog hogy nem fogadom el bólogatva hogy igen igazatok van tényleg! ez a baj a szinglikkel megszokták hogy csak magukkal kell egyetérteni ami általába azért megy! :-)

várj csak nyugodtan, hátha egyszer eljön egy olyan aki képes téged elviselni ;-)

2011. ápr. 16. 12:02
 25/35 szamóca. ***** válasza:
100%

ahj mindjárt sírvafakadok :(

te ne ítélj el úgy hogy nem tudod mit miért csinálok. ez az egyik.

a másik: erre nem reagáltál: ez egy átmeneti állapot, amit az agyaddal irányítasz (a tudatos szingliség) és megváltozik ha olyan partnert találsz aki megfelel. ergo csak nem próbálgatod végigcsókolni az összes békát.

és a másik amit teljességgel figyelmen kívül hagytál: anna hoy ki ítéli el a melegeket és ki nem, ehhez köze nincs. van egy réteg az emberiségben aki elítéli, és ezek közül van aki tudatosan szingli, de semmi párhuzam vagy összefüggés nincs.

ne állíts valótlant és ne ítélj el olyan embert akit nem ismersz.

2011. ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak egy dologra lennék kíváncsi: téged miért zavar? Tudod a homofóbokat még el bírom képzelni, hogy undorodnak és ezért köpködnek (primitív hozzáállás, de ezt el bírom képzelni), viszont egy szingliben mi a zavaró?
2011. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

jó akkor válaszolok mert lehet hogy ezeken átsiklottam.

1. azt mondod hogy ez egy átmeneti állapot ami majd megváltozik. ok. ez lehet hogy így van, de abba gondolj bele hogy amig te mondjuk csak magadat hasonlítgatod össze a válaszaimmal addig nekem egy csomó dolgot kell végiggondolni, mert pl. én úgy is értettem a válaszaimat hogy nem csak azokra akik mondjuk egy évig szinglik hanem azokra is akik egész életükben azok voltak és azok is maradnak, vagy azokra akik eredendően valami belső késztetés miatt nem szeretik a gyerekeket... az hogy azt mondod kihagytam ezt csak azt mutatja hogy nem néztél magadon túl.

2. lehet hogy nincs összefüggés a melegeket elítélők és a szinlik között csak én nem a melegeket elítélőket hoztam fel, hanem a szinglik és a bu-zik között húztam párhuzamot, és azt mondom hogy akik szingliségtől függetlenül elítélik a búzákat azok ugyan annyi erővel elítélhetnék a szingliséget is!

így jó?

2011. ápr. 16. 12:25
 28/35 A kérdező kommentje:

hogy mi bennük a zavaró? leginkább az - és az én ismeretségi körömből ítélek - hogy össze vissza fikázzák azokat akik párkapcsolatban vagy házasságban élnek, miközben este a párnájukba temetkezve sírnak hogy miért nem öleli át őket senki! ha már szerencsétlenek és valamilyen okból nem találnak párt akkor arra fogják hogy ez az ő döntésük ezzel is kevésbé bénának érzik magukat mondván ők irányítják az életük!

ezek azok a nők akik virítanak a két diplomájukkal és az orra alá dörgölik olyanoknak akiknek mondjuk csak 1 van vagy nincs, de férje gyereke viszont van holott az a másik az összes diplomájáz odaadná azért hogy egy napig cserélhessenek! ezek azok a nők akik lefitymálják az esküvői ruhád mert "ő sosem akart ilyen habosbabos ruhát életébe se felvenni és milyen megalázó ha egy nő ilyenkormán alárendeli magát egy férfinak" és ezt mind jól megbeszélgeti a vibrátorával aztán megveregeti a saját vállát.

az ilyen nők elviselhetelenek, mind barátként mind párként, a saját hiányosságaikat mérhetetlen egójukkal álcázzák, hogy azt a látszatot keltsék hogy ők így sokkal jobbak mint párban élő társaik mindenük megvan, és rájuk kell irigykedni mert ők szabadok és azt csinálnak amit akarnak, csak épp hogy ezzel nem érnek semmit, mert mindez csak álca! és ismerek olyan "szinglit" aki bulikba jár egy éjszakára, rögtön megdöntik és azt mondja ezzel ő használta ki a férfit mert neki nem kell... aha, vagy csak nincs aki egy éjszakánál tovább elviselje

2011. ápr. 16. 12:33
 29/35 szamóca. ***** válasza:
73%

1. olyan szerintem túlzottan nem létezik hogy valaki élete végéig direkt szingli akarjon maradni. az esetleg azt jelenti, hogy olyan elviselhetetlen tulajdonságai vannak vagy annyira visszataszító, hoyg nem kell senkinek. és védekező reakcióból mondja hogy de nem is akar, de valójában akar. ez pedig nem genetikai, pusztán védekező reakció.

az is ritka ha valaki egész életében nem akar gyereket. erre azt mondom hoyg lhet benne valami, amennyiben meg van a lehetősége, a környezet, ő is elég érett, a megfelelő pár és minden, de ő mégsem akar gyereket és soha az életében nem is vágyik rá - na jó, annál lehet van valami baj. de ilyenből hány ember van? vannak olyanok akik nem akarnak, mert nincs pénzügyi háttér, nincs biztos párkapcsolat, vagy magát nem érzi elég érettnek. van olyan is akinek valamiféle "fóbiája" van ezzel kapcsoaltban (lásd van egy ismerősöm akit elhagyott az anyja kiskorában, és azért nem akar gyereket mert fél hogy nem lenne jó anyuka). de olyan aki minden szempontból megfelel és mégse...az az ritka.


2. így más, de az előbb te azt írtad hogy nem érted miért nem fogják fel a szinglik hogy uuugyan olyan defektesek mint az általuk elítélt melegek, és hogy milyen jogon ítélik el őket.


a baj a dumáddal az, hogy eze között nem teszel különbséget. alapvetően még lehetne igazság is abban amit mondasz, de túlreagálod. te simán kijelentetted hogy azért mert én fél éve direkt vagyok szingli és direkt elküldöm azt aki jelentkező lenne már defektes vagyok.

én defektes vagyok ez tuti, de nem emiatt :)

nézd meg az okokat is, és differenciáld az elképzeléseid, tegyél különbséget a között hogy ki miért és mennyi ideig nem akar kapcsolatot és gyereket. és amrad az embereknek egy fél százaléka körülbelül, akikre igaz lehet amit írsz. de az még általánosításnak is gyenge.


-a vitát befejeztem, köszöntem a figyelmet.

2011. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 szamóca. ***** válasza:
100%

jah te az idiótákról beszélsz.

van olyan is, de ez nem tudatos szingli, hanem az aki ezt hangoztatja de közben balf*sz hogy összejöjjön valakivel.

ez leeht genetika amennyiben feltételezzük hogy a hülyeség agyi defekt, de nem valami spéci cucc. önbizalomhiány, maga vigasztalása, önmaga becsapása...

2011. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!