Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudatosítsam magamban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudatosítsam magamban, hogy a belső számít, nem a külső?

Figyelt kérdés

ugyanis keresem a társam, de az első randikon úgy lelomboz egy csálé fogsor, elálló fülek, vagy satnya külső, hogy egyszerűen nem tud érdekelni maga a srác!!

előző barátom nagyon helyes volt, mondhatni tökéletes, alul-felül, de kegyetlen uralkodós típus.

de akárkit meglátok, nem tetszik.

komolyan mondom, nincs ÁTLAGOS fejű/testű srác, aki helyes lenne!!!!!

vagy hosszúkás, nyújtott fej, vagy totál vékony külső, vagy elhízott és tokás, vagy egyszerűen nem sugárzik értelem a tekintetükből.


szeretnék társat találni, nem találom saját magam férfi megfelelőjét!


2011. ápr. 17. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet erőltetni. Igen, a belső jobban számít, de van egy szint külsőleg, amit ha nem tudsz elfogadni, akkor felesleges erőltetni. Az már régen rossz, ha rá kell beszélned magad valakire. Én is így vagyok... hiába keresek egy rendes, keves, aranyos nem ilyen mai plázap*csa típusú csajt, egyszerűen külsőleg annyira kritikán aluliakkal találkoztam, hogy nem tudok vonzódni hozzájuk. Nem nézem le őket emiatt, mert nem tehetnek róla, én sem vagyok külsőleg tökéletes (mondjuk amiket leírtál egyik sem jellemző rám), de egyszerűen ha rájuk nézek nem fog meg rajtuk semmi. Az lesz a legjobb, ha tovább keresgélünk, viszont valamilyen szinten kompromisszumot kell majd kötni.
2011. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

13:22-vagyok


Ja, és nagyon kíváncsi lennék rád, hogyan nézel ki, mégis ki lehetne a Te "férfi megfelelőd" :). Küldenél egy képet priviben? Nem teszem közszemlére.

2011. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi az együtt érzést :)

csak nem tudom hanyadik randiról, komolyan mondom már majdnem bőgve mentem haza, hogy már nem hiszem el, hogy nincs normális külsejű egyén!


nem a tökéletes, macho típust keresem én sem, csak az ÁTLAGOST

2011. ápr. 17. 13:26
 4/13 A kérdező kommentje:

a külsőmről:

nagyban hasonlítok VV Anikóhoz (ha nézi valaki)

persze jellemileg totál más vagyok

2011. ápr. 17. 13:27
 5/13 anonim ***** válasza:

Háát azért ezek után kiváncsi lennék, hogy Engem milyennek találnál, mert nem vagyok kövér, se nem sovány, kerek arcom van, barna szemem, szökésbarna hajam és nem vagyok metroszexuális.


Amúgy ismerem az érzést, mert Nekem is volt egy barátnöm, aki nem csupán szép, hanem gyönyörü volt és nehéz találni utána bárkit is, hiába hogy jó a belsö.

Nálam egy érdekes korszak következett be, ami pont meghazudtolja amit most említettem, mert a 30-35 éves korosztály lett szinte a zsánerem. Érdekes módon nem csak a külsö miatt, hanem amiatt, hogy Ök úgy fogadnak el, amilyen vagyok, nem kell egy másik képet adnom magamról, hogy szimpatikus legyek. Megvan bennük az az érettség, hogy az emberségem is értékeljék.........csak sajnos mind házas...


22/F

2011. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod magadra erőltetni. Nőből vagy, és minden nőnek a külső számít.
2011. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

utolsó:

mivan savanyú a szőlő???:)))

2011. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem vagy túl teljesen még a volt párodon és mindenkit hozzá hasonlítasz. Sajnos egy kapcsolatot nem mindig lehet az első randira építeni. Lehet, hogy az illető bejön külsőleg, viszont idővel kiderül, hogy belsőleg nem esetleg pont az ellenkezője: külsőleg nem annyira az eseted, viszont idővel, ahogy megismered a belső tulajdonságait, beleszeretsz.

Ritka a szerelem első látásra.

Talán több időt kellene adnod a pasiknak annál, mint hogy csak rájuk nézel.

2011. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
fél óra/óra beszélgetésbe bele szoktam menni azért
2011. ápr. 17. 14:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez is mutatja, h tök mindegy mit mondunk, nektek nőknek úgyis csak a külső számít.
2011. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!