Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik férfi és nő közti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik férfi és nő közti barátság?

Figyelt kérdés
ami csak baráti kapcsolatról szól semmi szex...stb
2011. ápr. 17. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nem egyik fél mindig beleszeret a másikba ez így van kivéve ha meleg az illető


16/L

2011. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
létezik
2011. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
igen ! aki azt mondja hogy nem az csak rossz élmények miatt , pedig van
2011. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Esetleg mindkettő tök ronda
2011. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Személyes negatív tapasztalat alapján én is azt mondanám hogy nincs, de a környezetemben több példát látok rá, szóval biztos van.
2011. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nincs, az egyik fél egy idő után mindenképpen többet akar..
2011. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Esetleg mindkettő tök ronda"


:DDDD

2011. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

amelyik pasi felfogja, hogy soha de soha nem lesz köztük semmi, abból nagyon jó barátságok születnek :)

sokkal több mindent meglehet így tudni az ellenkező nemről

mert ekkor mindkét fél őszinte, nem játsza magát stb

2011. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hehe...


Igenis létezik, és aki mást mond, az hazudik - tudatosan vagy tudattalanul.


Engem pl. (fiú vagyok) gyakorlatilag végig egész általánosban folyamatosan b***ogattak és cseszegettek a fiúk. No nem mindegyik, de elég sokan ahhoz, hogy kialakuljon bennem egy alapvető óvatosság a saját nememmel szemben.


Következmény: bár a gimi első osztálya már úgy indult, hogy a hülyék nagy részét szétszórták mindenfelé, így egy egészen jó kis banda lett az osztályból, és bár a fiúk között is volt egy-két barátom, mégis sokkal több időt töltöttem a lányokkal, többet beszélgettem-barátkoztam velük... és bármily' meglepő is, a túlnyomó többségükkel akkor sem jöttem volna össze, ha ők maguk kínálják fel magukat - és nem azért, mert rondák voltak (többnyire szépek voltak), hanem egyszerűen azért, mert barátkozni-beszélgetni jó volt ugyan velük, de annyi közös nem volt bennünk, hogy hosszabb távon magam mellé vegyem őket.


Aztán egyetemen ez csak fokozódott: még jelentősebb lett a lányfölény, eleve kevesebb is volt a fiú, így itt még több lánybarátom lett. Ezek között már akadt egy-kettő, akitől _ha szabad lett volna_, akartam volna többet is, de mivel alapelvem, hogy akinek van barátja, azzal nem kezdek ki, ezért ezekkel is csak barátkoztunk, és tök jól elvoltunk. Sokukkal a mai napig tartjuk a kapcsolatot.


De érdekes módon még a netes ismerőseim/haverjaim nagyobbik része is lány. És nem, nem akarok összejönni velük, mivel időközben megtaláltam és feleségül is vettem életem párját, és megcsalni sem akarom.


Erre persze mondhatjátok most, hogy az általánosbéli évek miatt én egy ilyen speciális eset vagyok, de ez a kérdés szempontjából mégsem számít, mert speciális eset ide vagy oda, élő bizonyítéka vagyok annak, hogy igenis létezik férfi-nő barátság anélkül, hogy abból bonyodalmak lennének.


Ezért merem állítani azt, hogy aki ezt tagadja, az egyszerűen nem mond igazat.

2011. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem is van. nekem például a szomszédom nagyon jó barátom. egy évvel idősebb nálam, neki is van barátnője, nekem is barátom. és bármit meg tudunk beszélni egymással. ez a barátság lassan 9éve megvan.:)
2011. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!