Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karakterbe szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karakterbe szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

Játszom egy online játszható mmorpg-vel. Ez egy ilyen fejlődéses játék. Noss és nem egyszer láttam már olyat, hogy az emberek a játékbeli "párjukkal" jönnek össze a valóságban is. Erre lennék kíváncsi, hogy szerintetek milyen ez, hogy egy Karakterbe szeretsz bele, majd azután az emberbe... És végülis így jönnek össze az emberek...


(Ui.: ebben a játékban a korosztály kb. 13-40 éves korig terjed.)


2011. ápr. 18. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam példát ilyenre, de az nagyon vicces volt. A srác meg a csaj egyfolytában oltották egymást játékban, nagyon nem csipázták a másikat. Valami klántalin meg, mikor szemtől-szembe találkoztak, egész jól elbeszélgettek. 3 éves kapcsolat lett belőle.
2011. ápr. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A WoW csodákra is képes. Barátokat és akár szerelmet is szerezhetsz vele.
2011. ápr. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én itt konkrétan nem a WoW-ról beszélek :)
2011. ápr. 18. 02:08
 4/6 anonim ***** válasza:
A helyedben óvatos lennék az ilyesmivel, sokan játszanak ellenkező nemű karakterrel...
2011. ápr. 18. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát kétlem hogy a karakterbe lennél szerelmes, sokkal inkább a személybe a karakter mögött, mert az ilyen játékokban a személyiségünk legjobbját mutatjuk, és olyan mélyen ismerhetsz meg valakit, hogy milyen helyzetben hogy reagál, amit hagyományos módon csak évek alatt tudnál meg.


Ráadásul, már csak abból is kiindulva hogy ugyanazzal a játékkal játszotok, rengeteg közös dolog lehet bennetek, hasonó értékrend és világszemlélet.

2011. ápr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de én speciel játszottam már 5000 kilós vadállat karakterrel, pedig egy 50 kilós kamaszlány voltam akkor.... Szóval..... :DDD No komment.

De való igaz, ilyen karakterbe nem lehet szerelmesnek lenni, max tetszik a ruhája, fegyvere, akármi, de az nem szerelem. Az sem szerelem, amit a karakter mögött játszó személy iránt érzel, csak puszta szimpátia. De igen, létezik olyan, hogy megismerkedtek, együtt játszotok, és találkozás után összejöttök. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, 1 évig tartott, bár mi nem ilyen "játékban jöttünk össze".

22/L

2011. ápr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!