Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem túl korai szerelmesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gibi kérdése:

Nem túl korai szerelmesnek lenni egy nagy lelki gond után?

Figyelt kérdés
Októberben kiderült, hogy terhes vagyok, örültünk a párommal minden happy volt, aztán gond volt a baba szívével el kellett vetetni.Ő utána hülye volt, nem foglalkozott velem és január elején eltünt az életemből, mondván hogy ő nem szeret.Kibuktam, nagyon , 2 hétig nem voltam magamnál, de aztán egy reggel úgy keltem, hogy túl kell élnem és túl is fogom!Van egy srác, akit 2005 óta ismerek, tartottuk a kapcsolatot mindig...de miután egyedül maradtam, nagyon sokat beszéltünk és fogta a kezem mikor bajban voltam.Azt hiszem szerelmes vagyok belé...de nem tudom, hogy ez helyes-e vagy mit kellene csinálnom, természetesen anyumékat is megviselték a történtek.22 éves lány
2011. febr. 20. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Idő...idő... mit érdekel az? Mi a fenének várnál? Annyira felesleges ilyeneken agyalni! Csak sodródni kell az árral! Mi a fenének késleltetnéd a boldogságod? Ha vele jól érzed magad, még segíthet is...
2011. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy bele szerelmes, hanem hálás vagy neki, amiért melletted állt a nehéz helyzetekben, és kicsit összekevered az érzéseket. Ezzel nem azt mondom, hogy nem szerethetsz bele majd idővel...
2011. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szerelmes vagy belé, de lehet, hogy ez csak egy erős kötődéssé vált kettőtök közt. Ő volt a támaszod a lelki társad.

De ezt te tudod, hogy mit érzel!


Egyébként egy szőrnyű lelki fájdalomra a legjobb megoldás egy lelki szépség. Azaz a te esetedben a szerelem...:)


Tudd meg mit érez ő valójában irántad, és tudd meg, hogy te mit érzel iránta őszintén.

2011. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok! Imád engem, a youtube-ra meglepiként kaptam tőle kettőnkről videót, mindig keres, hiv, ir...imád engem ez biztos!És mindig azt hangoztatja, hogy számára tökéletes vagyok.
2011. febr. 21. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!