Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen, ha van barátnője, akkor is?!

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 4 hónapja vagyunk együtt. Tudom nem túl rég, de nagyon jó a kapcsolatunk:) Én kicsit féltékenyebbnek tartom magam, de nem szoktam hisztizni semmiért, csak néha megfordul a fejemben egy-két dolog, hogy mi lenne ha én nem lennék neki, akkor azzal a lánnyal aki szembejön velünk az utcán mit kezdene, stb. :S Tudom ez nem jó dolog. Tegnap rákérdeztem, hogy a kis mini, nyári ruhák tetszenek-e neki a lányokon, erre azt mondta, hogy persze, nagyon be tudja indítani. Kérdezem akkor, hogy ha jön vele szembe egy csinos miniruhás lány, akkor megmozdul benne valami? Vagy minden férfi ilyen, független attól, hogy van-e baránőjük vagy sem? Férfiak válaszára is kíváncsi lennék! Szerettek egy lányt, emellett megnéztek más lányokat is, és az normális, ha felizgat a látványa? Nem tudom mit gondoljak...

21/ L


2011. ápr. 18. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de azért válaszolok.

Engem például az tud beindítani, ha egy helyes, barna bőrű férfin fehér, feszülősebb póló van..vagy attól, ha egy jóképű férfi elegáns ruhában van...vagy attól, ha egy férfi piros pólóban van...vagy attól, ha...még sorolhatnám.

Viszont, ha valakit szeretek, akkor hiába megy el mellettem egy ilyen férfi...elkönyvelem, hogy jól néz ki, és megyek tovább. Attól még a páromat szeretem, és az indít be legjobban, ha ő van ilyen szerelésben.

2011. ápr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Attól még az érzelmeim nem változnak. Megnézem, de ha van párom meg sem fordul a fejemben, hogy milyen lehet vele. Felesleges aggódnod.



27/F

2011. ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tehát az normális, ha nemcsak megnézi a másikat, hanem be is indul rá?
2011. ápr. 18. 10:25
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az teljesen normális, hogy a fiúk megnéznek más lányokat is, esetleg tetszik nekik a látvány (persze nem úgy, hogy kiesik a szemük és utánuk fordulnak, főleg amikor én is ott vagyok). Ha megbízol a barátodban, és a kapcsolatotokban akkor szerintem ezen felesleges rágódnod, illetve ne kérdezd meg minduntalan, mert egy idő után a férfiak agyára mehet ez a "miért nézted meg azt a lányt, tetszik neked?"


Szóval ebből ne vonj le messzemenő következtetéseket, biztosan te is megnézed a fiúkat! Amíg nem csal meg, illetve nem hanyagol el, addig semmi baj nincs!


Ez az én véleményem, de még annyit, hogy mindenki mást vár el a kapcsolattól, más szabályokat tart fontosnak. Szóval tuti van olyan, akinél ez már válóok, valaki meg természetesnek veszi.

2011. ápr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A beindulásról még annyit, hogy ha ezt úgymond veled/rajtad vezeti le, veled szexel stb. akkor nincs miért aggódni!

(szerintem)

2011. ápr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, és igazatok van. Csak nekem szerintem az a problémám, hogy én akarok lenni számára a legszebb, de tudom hogy vannak tőlem sokkal szebb lányok.:)
2011. ápr. 18. 10:39
 7/13 anonim ***** válasza:

Az nem számít, hogy van-e nálad szebb lány vagy nincs, mert mindenkinél van jobb/szebb/okosabb vagy éppen rondább/butább stb. Azt írtad, jó a kapcsolatotok, akkor nem érdemes ilyenekkel foglalkozni!

Próbáld elfogadni magad és az önbizalmadat erősíteni!

2011. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok de van párom.Gondolatban szerintem a legtöbb fiúnak megfordul a fejében mihen lehet azzal a nővel aki bejön neki az utcán, vagy esetleg arra gondol h. milyen lenne ha abarátnője ilyne ruhában lenne,vagy ilyen melle lenne stb.De ez még nem jelnti azt h. meg is csalna,na meg kétlem h. annyira beindulna h. fel is izgulna.De ha a párod erre izgul akkor te is legyél miniben és akkor csak téged fog bámulni.
2011. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

hmm szerintem igen. énis észreveszem a jó csajokat, de ha szerelmes vagyok akkor csak ennyi. egy ideje már épp csak észreveszem hogy nicsak megin egy szép lány, aztán rögtön barátnőm jut eszembe, hogy ő is milyen szép, és elmosolyodok. ezt sok lány meg úgy veszi hogy rámosolygok és visszamosolyog :)) vicces, pedig csak barátnőmre gondolok azér mosolygok :)

21/f

2011. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te vagy neki a legszebb, de gondolj bele, te sem csak a legszebb virágot nézed meg. Attól, hogy a krizantém a kedvenced, megnézed a liliomot is, mert szép. És az, hogy beindul egy szép nő látványára, csak annyit jelent, hogy egészséges férfi. Ha nem nézné meg a jó nőket, akkor kezdhetnél aggódni. De ettől még te vagy neki az egyetlen és a legszebb. Ha nem így gondolná, nem veled járna.
2011. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!