Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi aki ellent tudna állni egy ilyen csábításnak, ha van barátnője akit amúgy szeret? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
ha pl bulizni megy haverokkal, vagy legénybúcsúba, és van párja, aki persze nem tudna meg semmit...a pasi inna, de ha nem is, odamenne hozzá egy csaj, aki csak szexet akarna tőle, a csaj odaülne az ölébe, táncolna neki, talán vetkőzne is, bombázó lenne gyönyörű arccal
2011. febr. 11. 08:20
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
szereti a csaját, aki átlagos, helyes csaj, nem cicababa, az a nő a bárban meg mondjuk pont az esete, nagy szemek, baba arc, bombázó test, homokóra alkat, nagy mellek, darázs derék szexi cuccban és elég rámenős
2011. febr. 11. 08:21
 2/32 anonim ***** válasza:
12%
hát a melegek, meg a hermaforditak, nekrofilek szerintem igen.
2011. febr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%
mer most mivan kerdezo? Ez miert fontos? Meseld el inkabb a tortenetet :)
2011. febr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintm én ellentudnék állni valahogy.. nekem többet ér a becsületem a párom eelött mint egy kellemes éjszaka egy idegen csajjal, akár milyen dögös is..
2011. febr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet :)
2011. febr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

én annak örülök hogy még full készen is képes vagyok felelősségteljesen dönteni:D

Felejtsd el, elvégre Te is csak úgy vetted, hogy hmm hát ha itt vagy miért ne. Lelkiismeret híján akár sorozatba is lehet így csapatni de akkor szemétláda leszel.

2011. febr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
nő vagyok, nincs gond, csak kiváncsiságból kérdeztem
2011. febr. 11. 08:33
 8/32 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen igen!24/F
2011. febr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, és örülök, hogy vannak még ilyen pasik

talán vannak olyan igaz barátaik is a pasiknak, akik nem bíztatnák őket, hanem a helyes útra terelnék a férfiakat

2011. febr. 11. 08:37
 10/32 A kérdező kommentje:
oda írhatjátok a kommentekhez hogy pasik vagytok e vagy csajok és hogy hány évesek, esetleg olyan nők is írhatnak, akik pasikrqa próbáltak rámászni, de visszautasítást kaptak, mondván hogy barátnőjük van vagy akármi
2011. febr. 11. 08:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!