Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

élőben vagy facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik, és ezt neki is el akarom mondani. Mindig keresem az alkalmat, de mindig ot van vele valaki, vagy én vagyok a barátnőimmel, szóval nem nagyon akar összejönni. Szerintetek bunkóság ezt facebookon elmondani neki?
2011. ápr. 18. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
ezek szerint még nem is beszéltél nagyon vele mi? :D
2011. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan fogalmazod meg.
2011. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Osztálytársak vagyunk, de nem nagyon szoktunk beszélgetni.


szerinted hogy fogalmazzam?

2011. ápr. 18. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem élőben jobb mondjuk hogy óra után gyorsan odamész és elkezdesz beszélgetni hogy figyu valamit akarok neked mondani és keresel valamilyen helyet ahol csak ketten vagytok és mondod hogy "Szeretlek!"
2011. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És utána egymást szeretni is csak facebookon meg interneten fogjátok? Ezt sajnos élőben kell... De ismerkedj meg vele akkor.. Menjetek el suli után valahova vagy nem tudom...
2011. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a facebookrs, mert ha ma este megírom neki, holnapra 'megemészti' és akkor tisztábban tud gondolkodni, hogy mi legyen.
2011. ápr. 18. 16:15
 7/8 anonim ***** válasza:
eloben... a f**book a gyavak modszere
2011. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Felelsz vagy merszezzetek a barátaitokkal és akkor meg mondhatod neki ha az a feladatod...
2011. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!