Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Van egy srác ő 14 cross-os. nagyon tetszik, és észre vettem ha én ott vagyok inkább lehajtott kipirult fejjel megy tovább :)) aranyos egy dolog, de kicsit gyerekes... és most leszek 13 és nem tudom mit tegyek! a szüleink is joban vannak :) kérlek agyatok tanácsokat/tippeket/ötleteket!
2011. aug. 24. 03:45
 1/6 anonim ***** válasza:
crossos?
2011. aug. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 B.angel ***** válasza:
cross motoros...
2011. aug. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen
2011. aug. 24. 09:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, mit akarsz vele kezdeni??


Beszélgess vele, aztán ha lesz alkalom akkor akár meg is csókolhatod ha ő nem mer kezdeményezni...

2011. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit kezdj vele? 13 évesen semmit. Ami még mindig csak 12. Megfoghatod a kezét neki.
2011. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem 13 évesen máshogy nem viselkedhet.Ha úgy látod hogy tetszel neki akkor menj oda beszélgess vele és majd látja hogy talán van esélye nálad és bepróbálkozik.
2011. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!