Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt.Tudni kell róla és a családjáról, hogy elég jól szituáltak, az apja ügyvéd és ő is az lesz.Az én családom pedig egy egyszerű, dolgozó család.

A barátom nem szokott felvágni azzal hogy ő gazdagabb, mint mi.Amikor nálunk van mindig segít és anyával is nagyon jó a kapcsolata, szóval minden rendben van.

Viszont amikor én vagyok náluk, az katasztrófa.Az anyja általában lenézően viselkedik velem,mintha én egy alacsonyabb rendű lény lennék, mert én nem vagyok olyan jól szituált.Mindig a volt barátnőjét emlegeti(ő is hasonló családból került ki) és hogy milyen szépek is voltak együtt!Ez nekem rosszul esik.A barátommal nagyon szeretjük egymást, de ezzel nagyon már nem tudok mit kezdeni.


2011. aug. 23. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ne menj át hozzájuk.
2011. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

elhiheted, hogy nem gyakran szoktam járni!

ja és a másik!anya egy ilyen kis családi vacsorát szeretne szervezni, hogy jobban megismerje a barátom családját!ettől már előre félek, hogy mi lesz!?

2011. aug. 23. 12:56
 3/9 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele

csak legyél kedves és elnéző

2011. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nem a legjobb helyzet. Én a helyedbe elkapnám az anyját. Nem kell semmi sértőt a fejéhez vágni, sőt tilos! A lényeg, hogy nyerd meg magadnak. Ne hódolj be semmi kép se! Ha elkezd a volt csajról beszélni, vedd lazára és mondj olyanokat hogy : - hát igen ez a volt barátnő biztos nagyon kedves volt meg aranyos, és egész biztos, hogy a pénztárcája is nagyobb volt az enyémnél, de az is tény, hogy a fiát nálam jobban nem fogja senki szeretni....

Nem tudom érted-e? Hangsúlyozd azt ami a gyenge pontja! Vagyis a FIA! Ha észreveszi mennyire odáig vagy érte és tőled mindent megkap amit csak adni tudsz neki, akkor áldását adja! (az sem hátrány ha a barátod besegít neked, és fényez anyuci előtt)

2011. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

kedves vagyok vele, de van amikor már elegem van belőle!Nyilván akkor sem szoktam csúnya dolgokat a fejéhez vágni.Mellesleg a barátom volt barátnőjével még mindig tartják a kapcsolatot és ,,véletlen" mindig akkor szokott ő is ott lenni, amikor én!

utolsó:megpróbálom ezt a módszert amit leírtál!köszönöm!

2011. aug. 23. 13:20
 6/9 kuktaberci ***** válasza:
Szerintem antiszociális vagy.
2011. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes hozzászólást!
2011. aug. 23. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó tipp!

torzítsd a hang tejedését!

Anyja szól hozzád akkor a hangja váljon ketté az orrod előtt.

Ne figyelj rá.

Barátod szeret, nem? Az anyja mit tud tenni? Eltiltja tőled? Kétlem. A te családod szereti és magad is mondod, hogy segít is ha kell. Mi kel még?

A családjával meg ne foglalkozz. Esetleg tedd szóvá a barátodnak hogy mit érzel. Ne kérd hogy konfrontálódjon az anyjával, mert ha nem akar nem fog, de legalább tudjon erről ha eddig nem lenne neki világos, hogy ez bánt téged. És a megfelelési kényszer meg nyomaszt. Ennyi.


Párod anya "Gazdag anyuka" meg tehet nekem egy szívességet. Kinyalhatja a szaros (még gazdagabb) valagamat! :)

2011. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó:köszönöm szépen!:) adtál egy kis önbizalmat ilyen téren!
2011. aug. 26. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!