Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról a fiúról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a fiúról aki megtiltja a bnőjének, hogy más fiúval beszélgessen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 19:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lelki szemeimmel már egyenes utat látok a verés felé.
2011. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
F@sz
2011. ápr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Meg tudja tiltani?

Hogyan? Pl. odajön hozzám az utcán egy külföldi férfi, és megkérdi merre kell menni, én meg rá se nézek, és tovább megyek, mert a párom megtiltotta?

Amúgy nyilván a fiúknak sem esik jól, ha a volt párjával beszél egy csaj, de én pl. mindig elmesélem a férjemnek, hogy miket diskuráltam az egyetemen az egyik barátommal, aki történetesen fiú...mindig mondja, hogy gyanús nekem ez az xy, de még egyszer nem hallottam, hogy ne beszéljek vele..

Ugyanígy megy fordítva is..ő is mikor dolgozik, hazajön elmeséli, hogy kivel mi volt...én is utálom ha más lányokkal beszélget, de csak azért mert minden porcikáját, szavát magamnak akarom:D ÉS emelett pedig tudom, hogy az a normális, ha beszélget emberekkel, nem tiltanám meg neki soha..

szóval értelmetlen marhaság!

2011. ápr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek van egy mostohabátyja, egy házban élnek, nincs köztük rokoni kapcsolat, csak összeházasodtak a szüleik. A barátnőm idióta expasija féltékeny volt a srácra, állandóan jelenetet rendezett, ha a srác bement a barátnőm szobájába és beszélgettek, meg ilyesmi, meg mondta is a barátnőmnek, hogy ne beszélgessen a mostohatesójával. Na, ez tényleg durva szerintem. Oké, hogy nem rokonok, de olyanok, mint a testvérek, együtt nőttek fel. Szerencsére a barátnőm otthagyta azt a hülye pasiját.
2011. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, én valahogy szeretem ha féltékenyek. Okot nem adok rá, nem is szeretném. De ez szerintem hogy megtiltja egyértelműen féltékenység. Szóval biztos nem akar elveszíteni. Ettől függetlenül nem mondhatja meg senki a másiknak hogy mit csináljon. meg persze az sem mindegy milyen hangnemben közli veled. De ha már feltetted a kérdést biztos nem imponál ez neked. Te mit gondolsz róla? az fontos nem mások véleménye szerintem
2011. ápr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 maccigabor válasza:
BUNKÓ
2012. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!