Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a lányt rávenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a lányt rávenni arra, hogy beszélgessen velem?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam egy társkereső honlapra és már az első oldalon találtam egy megfelelő lányt akinek küldtem levelet is hogy szimpatikus és szeretném megismerni.4 napig nem jött válasz de megnézte az adatlapomat igaz akkor még nem volt fenn kép.Utánna felvettem MSN-en.Ő írt rám h. ki vagyok én írtam, hogy írtam neki azon az oldalon.Írta hogy:

JA értelek és kilépett.Erről most nem igazán tudom megfejteni,hogy tényleg vmi más dolga volt vagy törölt nem értem a mostani MSN-en nincs aza funkció,hogy meg lehet nézni kinél vagyok fennt.

Én ennél a lánnyal tényleg akarnék vmit ráadásul semmi kikötés nem volt pl. magasságilag,súlyilag,szemszín,hajszín, stb, de hogy hol lehet az ideális partner arra a bárholt írta be.

Szal ebből a szempontból jó vagyok nála.Iwiwjén kint van a teloszáma is.Esetleg azt nem venné nyomulásnak ha küldenék neki sms-t??


2011. máj. 1. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:

hát jó kérdés.

Mindenesetre hasonló volt nekem is, csak én sem kaptam választ, és hagytam a fraczba. Lehet, hogy nagyképűen fog hangzani, de ha egy lány erre sem képes, akkor NEM ÉRDEMLI MEG hogy ismerjen!

Szerintem az SMS-re se fog reagálni, plusz az még pénzbe is kerül :P

2011. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát valószinüleg nem akar tőled semmit, ha már msn-re is felvetted és sehol semmi... szerintem keressél mást az oldalon és ne várj rá. Az sms meg szerintem tényleg nyomulásnak tűnhet... de egyszer élsz :D Ha nagyon szeretnél írni neki akkor szerintem írjál. :D
2011. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.Annyira megtetszett az elején.Szép arca fogott meg.Nehezemre esne hagyni a francba.Tényleg ne próbálkozzák semmivel??

Vagy írnék neki iwiwen vagy facebookon??

Lehet hüyleség de most hogy jöttem haza láttam egy hirdetést egy villanyoszlopon.Vmi virágküldő szolgálat hírdette magát.Kivan neki írva címe mármint a csajé iwiwen.

Azzal esetleg nem tudnék bevágodni ha a címére küldenék virágot??

2011. máj. 1. 17:19
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak lerohannád. De mondom, ha arra nem képes hogy válaszoljon, akkor nem érdemli meg.
2011. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem.Hát srácok akkorn ezek szerint hagyjam a francba.Nehéz szívvel teszem de ezek szerint nincs más.

Ti biztos ezt tennétek?Tényleg nincs semmi más megoldás??

2011. máj. 1. 21:12
 6/10 anonim ***** válasza:

persze a "nem veszthetsz semmit, de mindent megnyerhetsz" elv működik itt is. Én csak személyesen tapasztalatomat irtam le. De azis él, hogy egy fa nem fog hamarabb virágozni, ha többet locsolod, sőt lehet hogy elfonnyad :)

Én nem birnám elképzelni magamról, hogy egy lányt csak igy lekezeljek. Nálam is igy volt, csajok&pasikon rányomtam, őis rám, én irtam hogy szeretnék következő lépést, ha te nem akarsz, akkor azt ird meg. 2 hónap után sem irta meg, aztán küldtem hogy "akkor csezd meg" stilusú üzenetet és végeztem vele. Hiába aranyos és kedves, ha ilyen ivben szrik a dolgokba, akkor győzzön a józan ész, és mondja azt, hogy akkor nem érdemli meg hogy ismerjen.

Én csak tudom, hogy mindent megadtam volna neki, ha ettől megfosztja magát, akkor rajta. Vannak más lányok, akik tized ennyiért is rám várnak

2011. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék olyan témát felhozni, ami megragadja a figyelmét. Meg kell tudni, hogy miféle lány ő és miket szeret, milyen a személyi segge ööö személyisége
2011. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez jó volt uccsó válaszadó :))...
2011. máj. 10. 16:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiam, egy részről: annyi kikötő van még! Másrészt: sose add fel! Nincs még veszve semmi! ;)Azt mondják, ha egy nő egyszer nemet mond, az még nem jelent semmit!
2011. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát bizony ez igaz.Sok jó nő vár még rám.Kár h. nem lehet mindet megdugni :(((.
2011. jún. 1. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!