Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A viselkedése alapján mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A viselkedése alapján mit gondoltok? (lent)

Figyelt kérdés

Kedves, udvarias, beszélget, de csak ha én kezdeményezek, néha észreveszem, hogy néz, de sosem szemezünk, ha nézem olyan mintha mindig lesütné a szemét.

Úgy érzem érdeklem, de nem akarok bemagyarázni magamnak semmit, már elhívtam egyszer akkor hihető kifogást talált bár szerintem csak kifogás volt. Amúgy nem kerül, ha mesélek valamit figyel meg tényleg figyelmes velem, de nem tudom, lehet csak igazi úriember. Tudom hogy nincs belém habarodva, de talán látok esélyt rá, csak nem tudom mit tegyek...:O


2011. ápr. 19. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom még tini vagy, majd minden kialakul.
2011. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tini, 21 éves vagyok és a pasi is.
2011. ápr. 19. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű... ha úgy gondolod h neked ő kell akkor csábítsd el (de előbb bizonyosodj meg róla h nincs senkije)

A leírottak alapján nem lenne nehéz, és simán összejöhetnétek...

De ha úgy érzed h nem ő az akire vársz, akkor sztem hagyd meg ezt a kapcsolatot és ne rontsd el :)

És ez nem úri emberség hanem csupán baráti viszony...

2011. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!