Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, nem szeret? Nem értem, most mi van? (leent)

Figyelt kérdés

az osztálytársamba szerelmes lettem. már kb. 3hónapja. sajnos vagy nem sajnos, lehet óriási hiba volt de elmondtam neki, azt mondta nem vagyok az esete ez még 2hónapja volt.

szerencsére nagyon jóban vagyok a legjobb haverjával. ő azt mondta hogy neki (az osztálytársamnak) nem tetszik hogy fogszabis vagyok. de amúgy tetszem neki, de attól még nem járna velem. :\ nem értem ezt az egészet :s

állítólag a legjobb barátnőm az 'esete'. de a bnőmnek nem :)

mikor együtt ülünk angolon elég furán viselkedik. kér ceruzát pedig neki is van. ledobja a földre és jót röhög lökdös csak hogy ne bírjak írni és olyan hangokat ad ki amiről tudja hogy engem is idegesít. az osztály szerint mi vagyunk az 'álompár' de Ő ezt nem így gondolja angol után általában teljesen meg változik és megy bnőmet szekálni.

annyira rossz ezt láttni.

segítsetek légyszi! mit gondoltok így kívül állóként?

14L


2011. ápr. 20. 07:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A fiuknak van egy olyan rögeszméje, hogy szégyen egy fogszabályzós csajjal járni, ezért nem akar járni veled, de amúgy bejősz neki. Szerintem hagyd!!!
2011. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nehéz eldönteni, hogy most kéreti magát vagy kihasználja az érzéseidet...bár én nem csípem az ilyen kis *******-ket ugyhogy szerintem hagyd.Bár küldhetnél privátban egy képet magadról.(nem csak kiváncsiságból)
2011. ápr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!