Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve élek "szerelemben"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve élek "szerelemben" külföldön, 1 hete otthon voltam mégis megcsaltam baratomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
azt hittem nagyon szerelmes vagyok 2 éve,mar a hazassagra készülünk,én hazalatogatasom alatt mégis lefeküdtem egy régi iskolatarsammal,és most nem tudom kiverni a fejemböl
2008. febr. 12. 14:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ja és még egy fontos: fogadd el az érzéseidet!!! Igenis vannak, mindenkinek, így teljes az életünk, viszont meg is kell értenünk az érzéseinket!! Talán jobb lenne ha egy ideig csak egyedül lennél, lehet hogy világosabban látnál és kitisztulna minden távolról.
2008. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
A LEGUTOLSO VALASZ IRO ALAPJAN DÖNTÖTTEM!!!NEHÉZ VOLT,DE ELGONDOLKODTAM,ÉS MARADOK A RÉGI TARSAMNÀL.MERT HA A SZIVEM ILYEN NEHEZEN AKARTA ELENGEDNI,AZ SZERINTEM AZT JELENTI,HOGY MÉG KÖTÖDÖM HOZZA ÉRZELMILEG,HA NEM IGY LETT VOLNA,MÀR RÉG AZ UJ SRACCAL LENNÉK.FELFOGOM EZT KALANDNAK,ÉS MEGPROBALOK TÖBBÉ NEM ELCSABULNI...SOKAT KÖSZÖNHETEK A BARATOMNAK,NÉLKÜLE NEM LENNÉK MA ITT AHOL...MEGPROBALOM UJRA FRISSITENI A KAPCSOLATUNKAT,LEHET AZ VOLT A BAJ HOGY TUL SOKAT VOLTUNK EGYÜTT,ÉS VÀGYTAM VALAMI UJRA...TEHAT KÖSZÖNÖM A KOMMENTJÉT MINDENKINEK DE KÜLÖNÖSEN AZ UTOLSONAK,PROBÀLOK HELYRERAZODNI
2008. febr. 14. 15:53
 13/21 anonim válasza:
MEgcsaltad, tehát lefeküdtél valaki mással?
2008. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Pár napig a párod nélkül vagy,s ennyire faszhiányod van?Szerintem ribi vagy,s a házasság nem fog sokáig tartani.Szegény jövendőbelid nem ezt érdemli.Bárcsak pokolba jutnál te ribi.Gyülölöm a ribancokat!
2008. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A házasságod nem fog sokáig tartani!!!Elég nagy baj hogy pici időt a párod nélkül töltesz s neked hiányod van.Szerintem szegény párod nem ezt érdemli,de remélem egy idő után előbb vagy utóbb rájön milyen is vagy (RIBI)!
2008. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Pff...szánalmas
2008. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

na ez a kérdés pàr honapos,de nem baj....ribanc vagyok?melyikötök irta ezt??????egy szüz???na ne màr nem hinném hogy az utolso hàrom vàlasz adoja olyan nagyon becsületes lennne,esetleg nekik egyàltalàn nem is akad,ezért tartanak ribancnak.

de mindegy az ilyen ocsmàny megjegyzéseket tartsàtok meg...mert ez a szànalmas ami a szàtokon folyik ki...amugy meg együtt vagyok a pàrommal,és babàt vàrok..de lönyegtelen.remélem az olyan gonoszlelkü emberek mint akik az utobb irtak nem sokàig maradnak a földön...tanàcsokat kértem,nem pedig beocskolàst...

2008. jún. 6. 08:54
 18/21 anonim ***** válasza:
na az anyádba a qrva istent :)
2009. febr. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Két évig vagytok együtt, már a házasságon jár az eszed, erre hazautazol, és megdugnak. Jó.

Megoldás: Fogj egy kötelet, aztán tedd le, és menj késért, mert az gyorsabb, és az ilyen patkányoknak a kötél megváltás.

Kifejtés: Vegyél sót is magad mellé, mert azt majd bele kell öntened a sebeidbe... túl gyorsan elvéreznél, ha nem tennéd, és nem tudnál nekem írni, hogy milyen érzés...

Azanyádhétszencsígit te mocskos kis qrva. Szüljé sünt. Ugye? Jóhogy. Nahát. Megáll az eszem.

2009. febr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ne haragudj de hogy lehetsz ilyen önző dög????

egyszer ugyis kiderül minden.és jó nagy pofára esés lesz belőle.gratulálok

2010. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!