Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme olyannal járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyannal járni akibe nem vagy szerelmes vagy én látom rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a mai világot. (19 vagyok.)


Rengeteg pasi mondta már, nekem akikkel csak haverok voltunk, hogy járjak velük... Erre első gondolatom: hülye vagy, minek?! -.-" :D

Hiába mondtam, hogy én nem vonzódom hozzájuk. Azt mondták próbáljuk meg, és majd kialakul!! Hát eszem megáll, ilyet beszólni... Biztos velem van baj, de én ezt nem tudom megtenni! Egyszerűen nem akarok velük lenni! Már felidegesítenek... nekem ez nem jön be. Mi a fenének járjunk, nem bírom megérteni.


És csak bámulok, hogy mennyi olyan kapcsolat van ahol franc tudja minek van együtt az a 2 ember.

Nem tudom, de én nem járok csak azért valami idiótával, hogy ne legyek egyedül.

Egyszerűen nem fér a fejembe...



A kapcsolatoknak nem arról kellene szólniuk, hogy miután 2 ember már kicsit megismerte egymást kölcsönös szerelmet, vonzalmat éreznek egymás iránt és akkor járnak? De nem úgy, hogy találkozik két vadidegen a semmiből és akkor elkezdenek járni, aztán majd meglátják... szerintem ez hatalmas hülyeség.Mégis rám néznek furcsán az emberek.


Persze tudom, hogy nem lehet mindig szerelmes az ember. De én csak olyannal járok, aki 1 régóta ismerek és most érzem úgy, hogy akár többet is szeretnék 2 első pillanattól tetszik és szeretném megismerni 3 rettenetesen vonzónak találom és vele akarok lenni. És akár az első 10 perc után azt érzem, szeretem :)


Valaki magyarázza már el ezt nekem. Ti mit gondoltok?


Elnézést, hogy kicsit értelmetlen lett a leírásom, de ingerült vagyok a téma miatt.


2009. márc. 5. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen semmi értelme nincs olyasvalakivel járni aki iránt semmit sem érzel. Fogadd el, hogy ilyen a világ és légy ugyanolyan mint eddig voltál. A viselkedés amiről írsz nem normális, de változtatni ezen úgysem tudsz.

És ne hidd, hogy csak a pasik ilyenek... ;)

2009. márc. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.


Tudom, hogy nem csak a pasik ilyenek. Csak nekem több pasi csapja a szelet, mint csaj :D

Természetesen sok olyan csajt is ismerek, akik csak a semmi miatt vannak együtt egy pasival és nem is szeretik... a pasi is inkább magába szerelmes, mint beléjük. Pff csak nézek rájuk, milyen kapcsolat ez.

2009. márc. 5. 01:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez ilyen, én is gondolkodtam már ezen! Jártam én is egy pasival aki csak haver volt előtte, hát már csak megcsókolni is fura volt, nemhogy mást! Azóta nem tudnék ilyet! Szerintem a mai világ van elcsesződve nem mi, de ezen úgyse tudunk változtatni :S
2009. márc. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Sokan vannak úgy vele, hogy amíg nem találják meg az igazit, addig is jólérzik magukat az esélyesekkel.

Különben is, sose lehet tudni, hogy miből lesz a cserebogár...

2009. márc. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de írhattok még ha van kedvetek :)


Persze én is jól érzem magam közben... nekem is vannak pl. egy éjszakás kalandjaim, és hosszabb-rövidebb kapcsolataim. Amíg meg nem találom azt az embert, aki után már nem kell más. De akikkel együtt vagyok, azok legalább tetszenek!


Én azt nem értem, amikor valakinek a másik nem is jön be, nem is találja vonzónak és nem is szereti mégis vele van csak úgy. Ha nekem valaki nem jön be én nem tudnék vele lenni. Ha pedig rám akarják erőltetni török-zúzok :)

El tudom dönteni magam is. De lehet vannak akik nem :s


Azért jó, hogy kaptam válaszokat, legalább tudom, hogy nem én vagyok annyira elrontva :)

2009. márc. 5. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok vele csak én pasi vagyok!:D 16 éves vagyok és a suliba rengeteg csaj van aki mászik rám mint a hülye meg normálisan nem lehet velük beszélni mert egyből már flörtölni kezdenek velem mikor beszélgetés közbe a szemükbe nézek!! az összes haverom engem szíd hogy mért nem járok valamelyikkel mert tök jó csajok! de ők nem értik meg hogy én csak akkor szeretnék együtt lenni egy csajjal ha érzek is iránta valamit!
2009. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"A kapcsolatoknak nem arról kellene szólniuk, hogy miután 2 ember már kicsit megismerte egymást kölcsönös szerelmet, vonzalmat éreznek egymás iránt és akkor járnak? De nem úgy, hogy találkozik két vadidegen a semmiből és akkor elkezdenek járni, aztán majd meglátják... szerintem ez hatalmas hülyeség.Mégis rám néznek furcsán az emberek. "


Persze tudom, hogy nem lehet mindig szerelmes az ember. De én csak olyannal járok, aki 1 régóta ismerek és most érzem úgy, hogy akár többet is szeretnék 2 első pillanattól tetszik és szeretném megismerni 3 rettenetesen vonzónak találom és vele akarok lenni. És akár az első 10 perc után azt érzem, szeretem :)


Én is így gondolom.

2016. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!