Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi 3 honap utan se mondta a csajnak h szereti, elkepzelheto h meg bele szeret? Erdemes olyannal maradjon aki nem szerelmes bele?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy valójában szereti
2009. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdeni sem érdemes olyannal,aki csak lefeküdni akar veled.Először szeressen,és azután legyen a szex.Csak ez lehet az alapja a tartós kapcsolatnak.
2009. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én is legalább három hónapig voltam együtt a barátnőmmel miután éreztem hogy szeretem! Úgyhogy no para! Nem az számít mit mond, hanem az,hogy Hogyan viselkedik veled szemben. Nem kell állandóan azt mondogatni,hogy mennyire szeretlek! Elég ha érezteti veled!
2009. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én éreztem, hogy szerelmes vagyok, de a barátom megmondta hogy nem szerelmes belém, másfél hónapig voltunk együtt...
2009. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!