Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem neki kellett volna lepatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem neki kellett volna lepattintania az exét?

Figyelt kérdés

8 hónapja ismerem,7 hónapja járunk.Voltak kapcsolatai még akkor is,mikor együtt jártunk már,ő azt mondja,hogy barátok voltak ezek.De hát könyörgöm!Barátoknak nem könyörgünk,hogy gyere már el velem koncertre,mert nem tudom hol van,és engem se hívott el(igaz,hogy nem mentem volna,mert messze van),meg nem mondogatjuk nekik folyton azt,hogy maradj már fent msnen,miközbe a szerelmünk is fent van(ezek szintén lányok voltak,hogy ne,természetesen.).Jó oké,meg lett bocsájtva,ahogy az is,hogy mondta egy csaj neki,hogy szereti,ő meg nem pattintotta le..

Most meg az exe bukkant fel facebook-on,akit nekem kellett letörölni,mert lusta volt rá Ő.. hát de ne haragudjon a világ.. és most én üzengetek az exének majd,hogy hagyja már békén!!?Ez milyen már..?:/ nem értem én ezt az egészet.Elment még a világtól is a kedvem..pff.Komolyan...


2011. ápr. 22. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, elgondolkoztató. De beszélgettetek erről?
2011. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dehogy,még szóba se hoztam neki:/ nem is akarom,mert ebből is lenne majd a vita.
2011. ápr. 22. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, akkor szerintem, a részéről necces ez a szerelem.
2011. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én is attól félek,hogy előbb-utóbb elhagy.. de mondja,hogy nagyon szeret és hogy nem tenné meg soha..de jogos a félelmem azért,nem?
2011. ápr. 22. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Jogos.
2011. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem.És azért ti haragudnátok,ha azt mondaná,hogy hát bocsi,most én lemegyek..(elmenekülve a problémák elől),természetesen ezt is msnen,de csak,mert mmegakarok vele valamit beszélni.
2011. ápr. 22. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!