Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek már megtörtént hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek már megtörtént hogy megláttátok a tökéletes férfit? Azt akiről éjszaka álmodoztok, aki megtestesíti a nagy Őt?

Figyelt kérdés
Én pontosan ilyenek képzeltem el a számomra tökéletes férfit, mint amilyet ma egy üzletbe megpillantottam. Külsőre minden stimmelt: a haja olyan volt, mint az álmaimban szereplő férfié, szeme, testtartása, magassága, arcvonásai,m bár álomba sose láttam tisztán az arcát, de most mintha alakot öltött volna. Veletek már történt ilyen? Nem olyanra gondolok, hogy beleszerettetek valakibe, hanem hogy konkrétan megláttátok azt a férfit, akiben külsőleg minden megvan a tökéleteshez.
2011. ápr. 22. 18:53
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Oh, és sikerült összejöjjetek vele? Vagy csak egy szimpla találkozás volt, mint az enyém?
2011. ápr. 22. 18:53
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Én megláttam. Holnap találkozunk. :) Nem hagyom veszni! :)
2011. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Az éretlen lányok, illetve a nagyon szerelmes emberek hiszik azt, hogy létezik tökéletes pasi vagy nő!


A valóság az, hogy fel kéne ébredni, mert tökéletes nő / pasi nincs, nem létezik!


(persze most biztos jönnek majd a nagy szerelmesek akik azt mondják, ők megtalálták az igazit, amit ugysem hiszek el)

2011. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Igen, én már megtaláltam a Férfit. Igazad van, én is régebben álmodtam egy férfiról, aztán hirtelen betoppant az én életembe is. És tényleg ugyanolyan a haja, az arca, a testtartása, mindene..Sajnos mi nem jöttünk össze, de beszélő viszonyba vagyunk...azért még reménykedem, hogy hátha...
2011. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen esetem nem volt, mint amit te leírtál, nem is lehetett volna, mert én még a kamaszkorom legálmodozóbb időszakában sem csak külsőségekben határoztam meg a számomra legideálisabb pasit. Olyan már többször történt régebben, fiatalabb koromban, hogy megláttam egy pasit az utcán és: hűdejólnézki! Viszont volt közöttük szőke, barna, rövid hajú, hosszú hajú, vékonyabb, teltebb, izmosabb, magasabb, alacsonyabb.. Szóval annyira konkrét ideálhoz nem kötöttem a tökéletességet.
2011. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Én minden reggel meglátom őt a tükörben:A tökéletes férfit!:)
2011. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

18:57

Tévedsz. Léteznek ideális társak. De általában nem a kapcsolat elején. Csak később válnak azzá egymásnak.

2011. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem!


Tökéletes pasi vagy nő nem létezik!


Minden emberben van hiba, csak azokat a hibákat elfogadjuk neki és elnézzük és idővel elfelejtjük, mert beleszeretünk azokba az érzéseibe, dolgaiba teteibe amik tetszenek!


Találsz egy pasit vannak benne hibák, legyen 4 rossz és 6 jó tulajdonsága, azt a 4 rosszatt elnézed neki mert a másik 6 ot nézed, ÉS mert elfogadod azt hogy nála jobbat ugysem találsz, mert szeret téged és te is szereted őt!


Másképp belefeledkezünk a rossz dolgaiba a párunknak!

"a szerelem is ilyen elvakít a rosszakat nem látod meg"

2011. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Tökéletes mindenki számára szerintem sincsen. Az enyémnek például volt egy kis pocka, amiről már rögtön száz nőből 60 az mondaná, hogy emiatt már indulásból nem jó. Sajnos. Viszont számomra akkor is úgy volt tökéletes. Én nem vagyok olyan, aki minden jósegű pasit megbámul az úton, se nem egy ribanc, aki a pasik után ácsingózik és róluk beszél egész nap, mégis mikor ezt a férfit megláttam, egyetlen szó ugrott be: tökéletes. Az én szívemnek/fantáziámnak/vágyamnak a tökéletes. Mikor régebben felmerült bennem, hogy milyen is lenen az én párom, még ha nem is kristálytisztán, de egy ilyen férfit láttam magam előtt.


Drukkolok a találkozáshoz harmadik válaszoló!

2011. ápr. 22. 19:11
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerk. első válaszolónak szólt az utolsó mondatom. Nem tudom miért írtam mégis harmadikat. :)
2011. ápr. 22. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!