Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek már megtörtént hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek már megtörtént hogy megláttátok a tökéletes férfit? Azt akiről éjszaka álmodoztok, aki megtestesíti a nagy Őt?

Figyelt kérdés
Én pontosan ilyenek képzeltem el a számomra tökéletes férfit, mint amilyet ma egy üzletbe megpillantottam. Külsőre minden stimmelt: a haja olyan volt, mint az álmaimban szereplő férfié, szeme, testtartása, magassága, arcvonásai,m bár álomba sose láttam tisztán az arcát, de most mintha alakot öltött volna. Veletek már történt ilyen? Nem olyanra gondolok, hogy beleszerettetek valakibe, hanem hogy konkrétan megláttátok azt a férfit, akiben külsőleg minden megvan a tökéleteshez.
2011. ápr. 22. 18:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

19:06

Szerintem meg nagyon nem elég elnézni egymás hibáit, formálódni kell egymáshoz.

De lehet, hogy nem mindenkinél van ez így. Nem vagyunk egyformák. :)

2011. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A tökéletest még egyszer hangsúlyozom, úgy értettem, hogy egy ember számára, számodra a tökéletes. Hisz' valaki számára a kigyúrt, napbarnítót fiúk jönnek be, van akinek a sápadtabb férfiak tetszenek, vannak akik a nagyon magasakra mondják, hogy "tökéletes" mások az alacsonyabbakra.


Lehet valaki számára egy ember tökéletes még akkor is, ha vannak az arcán bőrhibái, kicsit kövér, sápadt. És ehhez nem kell szerelmes bolondnak lenni.

2011. ápr. 22. 19:16
 13/18 anonim ***** válasza:
Ja, éltem is vele, azóta senki nem tökéletes...
2011. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nekem volt:D vagyis elképzeltem. a legváratlanabb helyzetben láttam meg és rögtön görcsbe is rándult a hasam xD sajnos nem alakult ki semmi közöttünk, és nem hiszem hogy alakulna..lehet h akkor nem is ő a tökéletes?
2011. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell mondanom, hogy nekem sose volt külsőre ideálom. Inkább csak volt egy-két kikőtésem, mint: ne legyen kopasz vagy tüsi hajú, ne legyen nálam alacsonyabb, ne legyen komolyabb súlyfeleslege. Álmodni meg így nem álmodtam senkiről.


Viszont velem az történt, hogy megtetszett egy fiú már első találkozás alkalmával (később kiderült én is neki már akkor), és ezért kerestem a társaságát, meg próbáltam megismerni. Ahogy többet megtudtam róla, úgy tetszett jobban és jobban.Mert semmi nem volt rá igaz, ami pasiban idegesített, és minden megvolt benne, ami pasiban fontos. Aztán meg el is hívott ranfizni és már 3 hónapja együttvagyok, és őszintén mondom, hogy nem találok benne kivetnivalót, hibát. Ha abszolútde nagyon találni akarok, max azt tudom mondani, hogy egy picit szőrős a mellkasa, de ahhoz is kb 2szeri végigcsókolás után hozzászoktam XD

És tudom, most az előző mondaná rám, hogy szerelmes bolond, de amikor barátnőknek, vagy családomnak mesélek róla, gyakran kapok ilyet, hogy: "Ugye tudod, hogy az ilyen fiú milyen ritka? Őt aztán meg kell becsülni!" Én meg csak bólogatok, és mondom, hogy tudom, azon vagyok!

Lehet nem mindenkinek lenne tökéletes, de nekem tuti az XD

2011. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nem történt, de hasonló igen. Megismertem egy srácot, aki SZÁMOMRA tökéletes. Bár kűlsőre sose mondtam volna, hogy az ideálom, mert mindig a barna rövid hajú, barna szemű, latinos pasik tetszettek. Aztán egyszer megpillantottam Őt, első gondolatom az volt, hogy hát ez meg, hogy néz ki, de aztán beleszerettem, és igen, megtetszett a kék szeme, a világos, szeplős bőre, a picit furcsa testtartása, és a pici pocija.:)

A bibi csak az, hogy én nagy valószínűséggel nem tetszem neki, azt hogy kűlsőre, vagy belsőre, vagy mindkettőre nem jövök be neki, nem tudom, de nem jövök be neki az biztos, próbálok vele folyamatosan beszélgetni, de azt vettem észre, hogy kerül. Ha ráírtam neten, nem nagyon írt, max 1-2 szavas választ. Ő nem keresi a társaságom, szóval esélytelen. Sajnálom, mert Ő nekem nem csak kűlsőre tökéletes, hanem belső tulajdonságaiban, életvitelében, stílusában is olyan pasi, akiről nem is hittem, hogy létezik.

Mára már Őt látom, a legjobbképűbb, legjobbtestűbb, legfantasztikusabb férfinak a világon, és magamat egy kis csúnyácskának, aki sosem lesz a barátnője, mert úgyérzem nálam ezerszer jobb nőket megkaphat.:(

De ebből is látszik, hogy van tökéletes, csak max. mégsem ő az a bizonyos igazi, de akkor sem adom fel, és nem leszek együtt olyannal, aki SZÁMOMRA nem tökéletes, csak azért, hogy legyen valakim.:/

20/L

2011. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"De ebből is látszik, hogy van tökéletes, csak max. mégsem ő az a bizonyos igazi, de akkor sem adom fel, és nem leszek együtt olyannal, aki SZÁMOMRA nem tökéletes, csak azért, hogy legyen valakim.:/ "

Pontosan ezt gondolom én is.

2011. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Mentifantezsvér ***** válasza:
igen..egyszerűen tökéletes volt..mindenben..nemcsak külsőre volt olyan mintha álmaimből lépett volna ki..hanem belsőre is pontosan olyan volt amilyet mindíg elképzeltem... azonnal beleszerettem..persze túl szép is volt hogy igaz legyen...látogatóba volt a városba és 1 hét után eltünt és többet nem látom...azóta is minden nap vele álmodok..
2011. ápr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!