Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Van még esélyem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Van még esélyem, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a gondom,hogy nyáron szakitottunk a barátommal.6 hónapig voltunk együtt.Szerettük egymást,de a vége felé eléggé összevesztünk.Azóta már mindkettőnknek volt másik kapcsolata.De közbe vele is tartottam a kapcsolatot,jókat beszélgettünk.És a végén kettőnkről beszéltünk.Elmondtam neki,hogy még mindig szeretem,és azt vallotta,ő is igy érez.Ez eddig szép és jó.Úgy volt,hogy találkozni fogunk.De az utolsó pillanatban lefújta.Most van új udvarlóm,tetszik meg minden.De nem érzem úgy,hogy túltettem magam az előző fiún,ezért nem akarom szegényt átverni.Lehet hogy közbe megszeretném,minden jó lenne.De félek. Mit gondoltok?Mit kellene tennem? Legyek merész,és vállaljam be az újat?Vagy harcoljak a régiért? Előre is köszönöm a válaszokat :)


2011. ápr. 22. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el újra, lehet, hogy fontos dolga akadt. Ha megint lemondja, é kifogásokkal jön, akkor hagyd a fenébe.
2011. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A régi hadd harcoljon érted, hiszen õ fùjta le a talàlkozót.
2011. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat. :)

Az a bökkenő,hogy sehol sem tudom elérni.Hétköznap néha összefutunk,de mivel mindketten sietünk,csak köszönés van,de ilyenkor általába mélyen egymás szemébe nézünk.Nem tudom ez jelent-e valamit.

A héten átment a lábán a fűnyiró..ez pont ideális arra,hogy beszélgetésbe fogjunk,de úgy láttam közösségi oldalon kiirva,hogy kapcsolatban van..szóval esélytelennek látom a dolgot.de egy próbát megér,azt hiszem.

2011. ápr. 22. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!