Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem tudom mi a megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom mi a megoldás :S Ötlet?

Figyelt kérdés
Nemrég csalódtam egy lányban, nagyon nagyot, azóta barátok vagyunk, de alig beszélünk neki van más. Egyszerűen valamiért nem tudom elfelejteni. Eljárok szórakozni csomó helyre, társasági életet élek, de semmi. Több lányt is megismertem azóta, de valahogy nem látom bennük a "barátnőt". Az mondjuk tény, hogy elég nagy elvárásaim vannak, beérem a legjobbal :) Szeretnék újra szeretni valakit, átölelni, megpuszilni, megcsókolni. Azt hiszem elég durván szeretet hiányom van :S 20/F
2011. ápr. 23. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
nem vagy elég fasza gyerek, nincs bőrdzsekid, nem fújod más szemébe a füstöt, nincs zsírral vegyült zselés hajad és hozzá egy borostás extrém flegma képed.
2011. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bőrdzsekibe árok mindenhova, zselézem a hajam, de nem dohányzok :)
2011. ápr. 23. 19:42
 3/8 A kérdező kommentje:
*járok
2011. ápr. 23. 19:42
 4/8 A kérdező kommentje:
ja és nem borotválkozok, géppel vágom, mindig borostás vagyok. :D
2011. ápr. 23. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretnéd, akkor úgysem fog egyhamar eljönni, vagy nem a megfelelő. Ne türelmetlenkedj,elhiszem,h most nehéz,de majd ha eljön az a lány,akkor nagyon boldog leszel, Csak bírd kivárni,és ne kezdj el rosszal járni...
2011. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A legszörnyűbb talán a várakozás :S
2011. ápr. 23. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg mikor bulizni mész ne barátnőt keress, hanem engedd el magad, és próbáld élvezni a partyt.. Ha pedig belegabajodsz valakibe, akkor élvezd ki, és ne rinyálj, hogy 2,5 kilóval több zsír van a testén, mint a plakátlányoknak retus után.
2011. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt tényleg csak az idő segít. Ha nem bírod, menj el discoba és szedj fel pár csajt, de komoly kapcsolatot csak azzal kezdj, akit tényleg szeretsz és el tudod vele képzelni a jövődet.
2011. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!