Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Befolyásolhatja egy kapcsolat/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolhatja egy kapcsolat/szerelem alakulását/kialakulását egy olyan tulajdonság amit a párom nagyon utál bennem és taszítja tőlem?

Figyelt kérdés
A párom azt mondta,hogy elbizonytalanodott,nem jön a szerelem, eltávolodtunk. Hosszas beszélgetés után mondta hogy nagyon taszítja elejétől fogva hogy erőszakos/akaratos vagyok. Úgy gondolja ez a fő ok,hogy nem tudja mit akar. Együtt maradtunk én megígértem hogy erre odafigyelek. Lehet, hogy ez akadályozta abban, hogy kialakuljon benne a szerelem? Ha tényleg figyelek,hogy ne legyek akaratos változhat benne még ez az érzés? ( 4hónapja vagyunk együtt )
2011. ápr. 23. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ez már veszett ügy. sajnálom. :( szerintem az akaratosságod csak egy gyenge indok, arra, hogy miért nem szeretett beléd. szerintem ezeket a dolgokat nem lehet megindokolni. de nálatok valószínű nem is fog történni.
2011. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy ha tényleg figyelsz erre, akkor sok feszültségtől szabadultok meg és ez javíthat a kapcsolatotokon :)

A kompromisszum nem rossz dolog, de csak akkor fog működni, ha tényleg ez minden baja.

Ha változol és továbbra is így áll hozzád, akkor nem mondott el mindent.

2011. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!