Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánik velem ilyen kegyetlenül?

Figyelt kérdés

A barátom elment bulizni tegnap nem baj hogy elment csak bánt hogy nem hívott magával, mivel megbeszéltük hogy együtt megyünk bulizni.Irt egy sms-t tegnap hogy megy és hogy nem csal meg, én pedig visszaírtam hogyha nem akar megcsalni miért megy nélkülem?! ma reggel írt hogy elege van hogy nem bízok meg benne stb stb legyen vége, semmi értelme nincs így.

msnen beszélgettünk, mondtam neki hogy jött ez a hirtelen döntés hogy legyen vége miközben nagyon szerettük egymást, ő erre írja volt ideje átgondolni, csak nem tudo bulizni ment szórakozni vagy gondolkodni :S na és folyamatosan szekált, egy fiú barátom aki tegnap vigasztalt közzétett valamit az üzenőfalamon arra is berágott hogy mit beszélgetünk mi, meg jól megvagyunk stb :( meg közben mindenért engem okol :( mire megy ki a játéka?? nem akarom elveszíteni vissza akarom szerezni, de kezdek kiábrándulni belőle. :(


2011. ápr. 23. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a baja hogy azt hiszed meg akar csalni, csak mert nélküled is szeretné jól érezni magát a barátaival.
2011. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
rendben érezze jól magát, csak akkor én se legyek "eltiltva" a külön bulizástól, hisz a szabadság nem csak neki jár hanem nekem is.
2011. ápr. 23. 22:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt mondd el neki így, konkrétan, ahogy ide is leírtad.
2011. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

akármit fognak írni.


itt nem hibáztatlak, mivel nincs miért téged okolni, teljesen érthetően cselekedtél. szerintem is alap lenne egy Boldog kapcsolathoz, hogy ne zárják ki egymást a bulikból, ez ezzel jár.

2011. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mert hagyod
2011. ápr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia!hát tudod itt az a baj h nem bíztok meg egymásba,és ő meg csak magának akar téged te meg őt magának..hát nem akarlak sértegetni de Bocsi sztem ez igy nem jó páros lehet nem találjátok meg a közös öszhangot vagy vmi!De ne aggódj ugyis lesz egy olyan vki aki olyan lesz mint te és akkor jobb lesz..:)És tudom h szereted mert gondolom,de az ijeneken túl kell tenni magad!! :D
2011. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!:) Az van hogy valami okból kifolyólag a párod minden alkalmat megragad arra hogy beléd kössön. És ez nem miattad van, valamit titkol előled az is lehet hogy már nem érez irántad semmit és ezeket a kis dolgokat arra használja fel hogy szakítson...Mond meg neki hogy szereted és nem adnád őt semmiért és hátha ért a szóból, jobb lehetőség nem jut eszembe:) Sok szerencsét és kitartás!!
2011. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt már egyszer megkérdezted. Minek kell mégegyszer?
2011. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért bánik így veled, mert egy tapló. Szerencsére az én barátom nem ilyen, mint a tiéd. 20 éves, én 15 vagyok,,,,, és mi mindig együtt bulizunk, meg a haverjaihoz is mindig elvisz. De lehet,h ck nekem van ilyen szerencsém. Remélem,h meg tudjátok oldani = )
2011. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!