Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találok valaha egy ilyen pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok valaha egy ilyen pasit?

Figyelt kérdés

-Erős

-legyen kedves

-ne nyálas

-legyen nagy szája,de ne velem.:)

-szeressen benne lenni a hülyeségeimbe

-szeressen beszélni

-családcentrikus legyen

-szeresse a gyerekeket meg az állatokat

-legyen spontán

-ne érdekelje mások véleménye

-szeresse a focit

-ne legyen csendes

-mindig nevessen

-éreztesse velem hogy szeret

Nagyon kemények az elvárásaim?Vagy van esélyem egy ilyet találni?


2011. ápr. 24. 13:32
1 2 3 4
 21/31 Fehérlófia ***** válasza:
Már nem azért, de ha volt már egy ilyen pasid, miért akarsz még egy ilyet? Ne ugyanazt keresd, mert soha nem találod meg!
2011. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Csak a szokásos klisék,legyen kedves, férfias, családszerető stb., amikor pedig eljön, akkor megkapja az érzelgős, nyálas, unalmas, férfiatlan jelzőket és egyből egy tahó lesz a befutó.

Ezeknek mind meg kell lennie a pasiban, vagy lehet egy-két kivétel.

Nem vagyok kedves, nem szeretem a csajok baromságait, nem szeretek beszélni, rühellem a focit, a tükör előtt gyakorlom a nevetést, hogy normálisnak tűnjek

Ez már négy mínusz. Azt hiszem eláshatom magam.

2011. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Hátt van ijjen pasi az enyém ép ijen nem is adnám senkiért semm :)amolyam okitható csak nem mások elött
2011. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Nem vagy Te egy kicsit igényes??


Talán karácsonykor küldj 1 levelet a Télapónak és lehet intéz neked egy ilyen palit.

2011. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
van esélyed ilyet találni. rengeteg a válaszadók közt láttam sok ilyet, én is ilyen vagyok csak foci helyett kosár. sok sikert. :)
2011. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

-Erős bizonyos szinten megvan...kondi nélkül..munkával:)

-legyen kedves megvan

-ne nyálas--attol függ mennyire

-legyen nagy szája,de ne velem.:) ez eggyértelmű

-szeressen benne lenni a hülyeségeimbe...bennevagyok..egy határig..ami már nem hülyéskedés:D

-szeressen beszélni...szeretek xD

-családcentrikus legyen....15 vagyok

-szeresse a gyerekeket meg az állatokat...mind2 feltud huzni agyilagxd

-legyen spontán

-ne érdekelje mások véleménye..ez érdekel egy bizonyos szintig:D

-szeresse a focit,,egy ideig fociztam..mamár hidegen hagy..max döntőt nézem

-ne legyen csendes..kicsit az vagyok...ameddig nem ismernek meg...addig azvagyok

-mindig nevessen...ebből élek..viccen kivül.legviccesebb voltam osztályban..azé voltam mert ballagtam idénxD

-éreztesse velem hogy szeret

Nagyon kemények az elvárásaim?Vagy van esélyem egy ilyet találni?Igen,...nagyon kemények!xD

2011. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

hülyéskedésnél rosszul irtam....a hülyeségben benne vagyok!

Egészen adddig,ami még tényleg hülyéskedés:D

2011. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Ha az eélyeidet latolgatos és kitételeket írogatsz, meg kivánságlistát, akkor nem igazán lesz esélyed, menj emberek közé legyél vidám és bátran szólj hozzá bárkihez...

és gondolj bele hogy te ha látnál egy ilyen csaj kell nekem listát, akkor mennyire ismernél magadra... családcentrikussék pl ösztönös egy pasi ráér a megfelelő időben az lenni, te sem várhatod el, ha hisztizel nevessen... mert mégjobban hisztizni fogsz, és ha nem érdekli mások véleménye akkor maga természetességében lesz "normális" a te véleményed sem érdekli majd kicsilány...

2011. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
ez egy ilyen amerikai filmben látott csákó, mondjuk Dawson, vagy Clark Kenta Smallville-ből...
2011. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

-Erős - (fél éve kezdtem gyúrni, de amúgy közepes) 0/10

-legyen kedves - 10/10

-ne nyálas - 10/10

-legyen nagy szája,de ne velem.:) - 6/10

-szeressen benne lenni a hülyeségeimbe - attól függ mi... (?/10)

-szeressen beszélni - idegen helyen nem nagyon tudok, amúgy közepes megy :) (?/10 - attól függ mire érted)

-családcentrikus legyen - 10/10

-szeresse a gyerekeket meg az állatokat - 9/10 (gyerekeket nagyon szeretem, állatokból szeretem a legtöbbet)

-legyen spontán - 4/10 (ismerősöknék megy, idegeneknél nem nagyon)

-ne érdekelje mások véleménye - 10/10 (még mindig nincs facebookom, hiába mondják, hogy lépjek fel :D

-szeresse a focit - 3/10 (nem tudok jól focizni, amúgy elmegy)

-ne legyen csendes - 3/10 (szigorúan ismerősöknél és haveroknál nem vagyok csendes, de akkor nagyon nem)

-mindig nevessen - 8/10

-éreztesse velem hogy szeret - 9/10

2011. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!