Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan dolgai a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan dolgai a barátnőmnek, ami nem esik jól, pl., hogy a volt barátjaival tartja a kapcsolatot. Tényleg ennyire hülyén látom a dolgokat? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akivel két hónapja járok.Távkapcsolat! Vannak olyan dolgai pl, hogy a volt barátjaival tartja a kapcsolatot. Van hogy egyszer kétszer fel is mennek hozzá leginkább esténként. Jó legyen lenyeltem a dolgot, mivel elhiszem, hogy barátok maradtak.És kb 99%-ig biztos, hogy csak beszélgetnek! Bár hozzteszem azért nem tetszik tulságosan a dolog, főleg egy távkapcsolatnál. De ami most rosszul esik, hogy szerdán ment haza tőlem, csütörtökön nem voltam msn-en, ma pedig kiderült, hogy játszott egy oldalon, ott megismerkedett valakivel és már az msn címét is megadta. Pont így jöttünk össze mi is. Dehát tényleg ennyire szükség van arra, hogy minden jött ment idegennel felvegye a kapcsolatot mert jó vele beszélgetni? Ennyi erővel beszélgetnek még 2-3 hetet és jöhet a tali stb. Lányok én látom ezt nagyon hülyén? Elviselhetetlen lennék ez miatt, hogy ez baromira zavar most? Hát komolyan nem tudom. De nem is vagyunk fiatalok sem annyira én 28 ő 26.
2009. márc. 5. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp beszélj vele. Az én párom is szóvá tette, pedig nem voltunk együtt még 2 hónapja, h "nekem nem mondtál ilyen szépeket, mikor írtál a fényképemre" - mert látta egy kommentemet egy fénykép alatt, amit egy srácnak írtam. Abban aztán semmi szándék nem volt, nem akartam megismerkedni sem a sráccal, csak tetszett az egyik fotója, és írtam rá pár szót. A kedvesem meg rögtön szólt érte, és megértettem, h neki rosszulesett, akkoris, ha nem mutatta. Persze ő is tudja, h amiket neki mondok, azt mind komolyan gondolom, de ez akkoris rányitotta a szemem arra, h a "bókokat", akármennyire is komolytalanok, de adjam neki.

Szóval mindenképp beszéld meg a lánnyal, és mondd el neki, h ez téged zavar!

2009. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 hónapja szakítottunk a barátnőmmel.Vagyis ő velem.Én nem akartam a szakítást.(2évig jártunk)Neki van egy új kapcsolata,de ettől függetlenül napi szinten beszélünk telón.90%-ba ő hív.Meg hetente egyszer személyesen is talizunk.Ő azt mondja nem tud ezekről a dolgokról az uj pasija.De szerintem sejtheti.Bizti nem könnyü neki.

Figy.!

Szerintem azért tartja velem az exem a kapcsolatot mert még szeret.Ő azt mondja,nem.De én a nőkkel ugy vagyok,hogy soha nem hiszek a szavuknak.Inkább a tetteiknek.

Én ha akármelyik exemet dobtam és nemakartam tőlük semmit,felbontottam minden kapcsolatot velük.Igy nekik is gyorsabban ment a regenerálódás!

Szerintem dobd a nődet.Igy még lehet esélyed,hogy megtartsd.Különben ő fog téged!

Most lehet,hogy nem értettél...

De majd felnősz:)

2009. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es Mondtam én neki, hogy zavar ez. Ő elég furcsán mondta, ha azt akarod akkor ezentúl nem beszélget senkivel. Természetesen nem ezt akarom. De ebben a dologban azt látom, hogy ő megadja az esélyt arra hogy találjon valaki mást. Beszélgettem már én is ezelőtt nőkkel de akinek párja van az még véletlen sem adja meg az msn címét. Lehet én látom hülyén a dolgokat.

2-es Értem, hogy miről beszélsz én is így érzek.

2009. márc. 5. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam benne kétszer is. A távkapcsolat felejtős. Helyi csajt kell keresni.


25/f

2009. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A történeted végére érve teljesen ledöbbentem, mert azt hittem max 16 évesek lehettek...(ezt ne sértésnek vedd)!

Az, hogy tartja a volt barátjával a kapcsolatot szerintem rendben van. Miért ne lehetnének szakítás után barátok. Bár az már tényleg kicsit furcsa, hogy esténként jár fel hozzé, és 26 éves fejjel fűt-fát felvesz msn.-re. Ilyet a mi korosztályunk szokott csinálni!


Ha nagyon fontos Neked a lány két dolgot tehetsz:

a, addig beszélsz a lekére még meg nem ért

b, beletőrödsz ezekbe a furcsaságaiba és megbízol benne vakon is.


Viszont szerintem ami a legvalószínűbb, hogy Ő egyáltalán nem gondolja komolyan ezt a kapcsolatot. Próbáld meg úgy felfogni, hogy még mindig jobb, hogy ez 2 hónap után derült ki, mint 2 év után!


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó az hozzátartozik, hogy mielőtt összejöttünk, én tudtam arról, hogy a volt barátaival tartja a kapcsolatot. Azért is írtam, hogy ezt elviselem, bár nem tetszik. Tudom, hogy nem csal meg vagy ilyen dolgok, csak egyszerűen picit zavar. Fűt fát sem vesz fel msn-re most ez történt mondjuk bevalotta, de ez engem akkor is zavar. A volt barátja meg azért megy este mert egész nap dolgozik. Én nem megcsalásra gondolok, hanem csak rosszul esett, hogy ez történt az msn-el.
2009. márc. 5. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!