Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az internetes társkereső oldalakról?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le a korotokat és a nemeteket is!
2011. ápr. 24. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Neten ismerkedtem meg a szerelmemmel lassan 4 hónapja, 3 hónapja együtt. Kinézetre átlagos vagyok, kis testi hibám is van, nekem konkrétan időm nem volt ismerkedni, mert hétfőtől szombatig az egyetemen vagyok. Egy próbát megér, nekünk nagyon bejött.


21f

2011. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Zsolt111 válasza:
Szerintem erősen kétesélyes a dolog.. Nekem normális adatlap kitöltéssel sikerült megtalálnom a párom (tevagyazigazi.hu). Igaz várnom kellett rá pár hónapot, de így utólag megérte. Persze sok a paraszt mindenhol, de vmit vmiért...
2011. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én olyan "leértékelt árukkal" találkoztam csak, fel is hagytam az egésszel...
2022. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!