Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknál katasztrófa +10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknál katasztrófa +10 kg? Náluk nem úgy működik, hogy elfogadom így, mert így szeretem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 21:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezen felröhögtem! 4 kerek évet vesztegettél erre az embernek álcázott lényre??? Szerintem bonts pezsgőt, hogy megszabadultál tőle!!
2011. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

aztaa ez tényleg érdekes , és irtózatosan nagy bunkó

nem lehet hogy van itt a háttérbe valami másik lány ? legalábbis nem tűnik logikusnak a gondolatmenete így

2011. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 AVATAR282827 ***** válasza:
valóban magasság és súly arányaiban számít a dolog...meg ha mondjuk tényleg vagy 175cm, és 55 ről 65 lettél azt még díjazom is mert egy nő akkor jó ha van mit fogni rajta, de ha 150 cm vagy és 55-65 az már cinkes, mert nagy arányban szedtél fel...de amúgy meg ha normális párod van elfogadja, főleg ha arányosan szedsz fel egy 10est...mert ha semmi mell de egy ifaderék segg, az gázos...bocsi ha vulgáris voltam picit, ilyen vagyok 24/f
2011. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Az index szerint 54-nek kellene,hogy legyek.A hasamon van felesleg,máshol nincs,de sztem nem akkora gáz,ne egy tehént képzelj el!A mellbőségem 108 cm.
2011. ápr. 24. 22:05
 15/27 anonim ***** válasza:

A legtöbbnél igen. Furcsa, hogy sokszor pont a pasik panaszkodnak, hogy a lányoknak csak a külső számít, viszont ha a kapcsolatokat nézzük, általában a pasi az első, aki sérelmezi, ha a barátnője meghízik, a nő a legtöbbször elfogadja a párját olyannak, amilyen.

A férfiaknál általában elsődleges kikötés, hogy a barátnőjük vékony legyen, vagy "husi", de ez náluk azzal egyenlő, hogy szupervékony, némi cicivel.

De ez szerintük minimális, normális igény a részükről. Ellenben ha egy lány mondja, hogy sportos alkatú barátot szeretne, az a részéről túl magas elvárás. XD

2011. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Mi lenne,ha behúznád a kéziféket és ráébrednél,hogy a hiba nem veled van?
2011. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
És mit kellene tennem?Önbizalmam már mínuszos.Talán egy új kapcsolat kinyitná a szemem?Már így ismerkedni is félek.
2011. ápr. 24. 22:29
 18/27 anonim ***** válasza:
Na ez az,hogy az önbizalmad oda.Előbb tedd magadat rendbe,fogadd el magadat olyannak,amilyen vagy.Csak,ha már belül minden rendben,akkor kezdj bele új kapcsolatba.
2011. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
És egyedül menni fog?Egyedül,hogy csináljam?
2011. ápr. 24. 22:36
 20/27 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy egyedül?Nem vagy egyedül,vannak rokonaid,lehet még barátaid is.Nem vagy te egyedül..de még akkor is,ha egyedül élnél ezen a földön,akkor is életképes vagy,nem halsz bele a szingliségbe.Sok nő imádja,élvezi.Rád fér egy kis szabadság,tedd magad rendbe legbelül.Menni fog!22/F
2011. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!