Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknál katasztrófa +10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknál katasztrófa +10 kg? Náluk nem úgy működik, hogy elfogadom így, mert így szeretem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 21:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Csak abba a hibába ne ess, mint egy távolabbi ismerősöm. Már 5 éve voltak együtt a barátjával, mikor államvizsga előtt a csaj felszedett 10 kilót. Még úgy sem lett tehén, de a barátja azt mondta, többet nem tud rá nőként tekinteni, és szakított vele. A lány a Dunába ugrott.

ENNYIT NEM ÉR EGY PASINAK LÁTSZÓ EGYSEJTŰ!

2011. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Szükségem van a visszajelzésekre,hogy minden ok,hogy jó felé haladok.Olyan egy szar érzésem van,hogy nem kellek én már senkinek.Most arra lenne szükségem,hogy itt legyen vki aki megölel.Semmi másra.De annyira ki vagyok éhezve a szeretetre.Ennyi bántás után nem vágyok sokra,úgy hiszem.
2011. ápr. 24. 22:49
 23/27 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a könyvet: Louise L. Hay - Éld az életed

Nem jó az úgy, ha mástól teszed függővé, hogy jól érzed-e magad!

2011. ápr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!Beleolvasok!Jó éjszakát neked!Elteszem magam hnapra és átgondolom amit írtál. :)
2011. ápr. 24. 22:58
 25/27 anonim ***** válasza:
Remélem,Te is rájöttél,mennyit nyertél azzal,hogy megszabadultál ettől a férfinak nem nevezhető élőlénytől!!!Szégyellheti magát...én a helyében köpnék egyet,és aláállnék!Én az Ő fajtáját soha nem nevezem férfinak.Nem érdemli meg még azt sem,hogy rágondolj.Pláne nem,hogy miatta önbizalomhiányod legyen.Abszolút nincs igaza,sőt...Ez egy igazi görény.Egyébként lefogadom,hogy másik nő van a dologban,vagy szimplán csak megunt Téged,és ezzel az ócska dumával akart lerázni.
2011. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem,hogy miért nem lehet őszintén megbeszélni a dolgokat!? Legalább megtisztelhetett volna ezzel,már csak azt együtt töltött 4 év miatt is.
2011. ápr. 25. 10:07
 27/27 anonim ***** válasza:
A pasiknak csak a külső számít, szóval +10 az már sok, de plusz +1 is!
2011. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!