Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis csak szeret és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis csak szeret és van esély a kibékülésre vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés
kb3hete szakított velem barátom,mert hibáztam,azóta folyamatos msn beszélgetések vannak,és az utóbbi napokba egyre hosszabban beszélünk,camerán keresztül,és egyik nap azt mondta jó lenne ha látni engem.de viszont van amikor azt mondja hogy pasizzak és ez így jobb lesz ha külön vagyunk,szerelmes számokat küld és becézget is...
2011. ápr. 26. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked kell döntened, ha akarsz valamit tőle kérdez rá hogy mit akar ezekkel a jelzésekkel, de ha nem akarsz már semmit vagy ő nem akar akkor meg ne kínozd magad, töröld le msn-ről vagy rázd le és ismerkedj másokkal.
2011. ápr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én szeretem amit ő is tud,csak annyi kell hogy kimondja azt hogy kezdjük újra de semmit nem lép mégis adja a jeleket:srákérdezni nem merek,mert félek hogy ezzel esetleg elveszítem):
2011. ápr. 26. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!