Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök a féltékenységtől!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök a féltékenységtől! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy haverom,akivel tök jóban vagyunk meg mindent megbeszélünk egymással. Mind2en többet érzünk egymás iránt,mint barátság csak nem merjük kimondani. Most úgy néz ki,hogy én összejöttem egy fiúval,de ez így nem az igazi mert folyton a haveromra gondolok. A haverom üzenőfalára írogat egy lány és ahányszor látom,mindig úgy gondolom,hogy meg kéne mondjam a haveromnak hogy szeretem.De mi van akkor,ha visszautasít? Megérné hogy tönkremenjen a barátságunk? Megmondjam neki? Mi legyen?

16/l


2011. ápr. 26. 20:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
találkozgass avgy írogass a barátodnak és mond meg neki h mit érzel ha azt mondja h ő is szeret akkor szakics a pasiddal és jöj össze vele és a csajt küld a -csába ha meg azt mondja h nem szertlek akko ,arad úgy minden mint eddig (EZT MIND TITOKBAN TEDD!!!) :)
2011. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

hmm nálam is ugyan ez a helyzet és nem tudom sajnos én sem mit tegyek... minden téren szeretném a közelemben tudni, neki is vannak olyan dolgai ami alapján azt gondolom h bejövök neki...de mégis félek megtenni...

Szerintem addig lépj amíg megteheted, mert akár az is lehet hogy megpróbál majd elfelejteni és hiába hívnád is el akárhova nem menne el...

17f

2011. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..

Nagyon nehéz ez a helyzet és teljesen hisztis/ideges/féltékeny vagyok már tőle.. :S

2011. ápr. 26. 21:22
 4/17 anonim ***** válasza:
remélem segitettem :)
2011. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
végül is amit írtam azzal azt akartam sugallni hogy lehet hogy ő is fél megtenni akár csak te...mindenféle képpen neki kellene kezdeményeznie a dolgot?
2011. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Én jobban örülnék,ha ő kezdeményzené,tett is már utalásokat,de én tök hülyén reagáltam vagy éppen úgy csináltam mintha nem vettem volna észre. Szóval elcsesztem..

A bátyjával is ismerem,igaz annyira jóban nem vagyunk csak ilyen köszönőviszony. Szerintetek hülyeség lenne a bátyjától érdeklődni?

2011. ápr. 26. 21:36
 7/17 anonim ***** válasza:
egy próbát megér hogy utána kérdezz, de mivel én is abban a helyzetben vagyok mint a srác szerintem nem akarja megkockáztatni azt hogy "mellé nyúljon", és még annyi amit írtak már: küldj neki egyértelmű jeleket...találkozgassatok ha 2-3 nap után ha addig nem beszéltetek kérdezd meg tőle hogy mi van vele, mond neki hogy hiányzik,stb:)
2011. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Oké. köszi :) próbálkozok nála,de előbb átgondolom a dolgokat : D
2011. ápr. 26. 21:45
 9/17 anonim ***** válasza:
de lehetne nekem is egy kérdésem?:D
2011. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
igen
2011. ápr. 26. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!