Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnék barátnőt szerezni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék barátnőt szerezni? (LÁNY VAGYOK)

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül érzem magam! Az ún. "barátaimmal" (o.társak) nem igazán vagyok jóban. Mármint más az érdeklődési körünk, a világra máshogy tekintünk stb.


Osztályon kívül vannak mások, de velük hetente max. egyszer, kétszer találkozok, és max. köszönünk egymásnak!


Azaz igazság, hogy mindig is idősebbekkel jöttem ki (2-7 évvel idősebbekkel, mint én)


Mit csinálhatnék? Lány vagyok, 14 éves!

Persze lányokkal szeretném megbeszélni a női problémáimat!


2011. ápr. 28. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia. Én 19 vagyok. Ha gondolod akkor írj privátot és beszélgethetünk. Egyébként hogy "élőben" hol szerezhetsz barátokat... Most 8.-os vagy?
2011. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom most 8.-os vagy, így jövőre új suliba kerülsz. Ott majd biztos megismersz sok embert, lesznek barátnőid is. Hasonló szituba vagyok mint te, ha gondolod írj privit, beszélgethetnénk.
2011. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szia.20 éves lány vagyok.msn címem: edinababa19@hotmail.com ha gondolod írj és beszélgethetünk.a gond az hogy élőbe nem nagyon fogunk tudni találkozni mivel Angliába élek.de ha szeretnél és van kedved szívesen beszélgetek veled.

pusszi Edina

2011. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! 15 éves vagyok, ha gondolod, nekem is írhatsz, bár én nem sokkal vagyok idősebb.
2011. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia,én is így vagyok,sajnos a középiskolában sem javult,pedig nyitott vagyok. (: Ha gondolod,nekem is írhatsz,én 16 vagyok.
2011. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia, Erika vagyok 20 éves, ha gondolod velem is beszélgethetsz.
2011. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
azért ennyi embernek ne írj szerintem :'D (1 voltam)
2011. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia,szintén 14,lány nekem is valami ilyesmi a problémám: )

Nyugodtan írhatsz nekem is ha akarsz!:D

2011. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia en 23eves vagyok!!Nyugodtan irhatsz nekem is!!Szeretek beszelgetni nagyon!!Szoval ha lesz kedved es nem zavar,h ennyi idos vagyok akkor irj batran!!!
2011. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 .Daniel. ***** válasza:
A fele pedofil?Azt adom :D
2011. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!