Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert teszi ezt velem? A baratommal fel eve koltoztunk ossze, nagyon jo boldog kapcsolatban voltunk ameddig meg nem kostolta az italat.

Figyelt kérdés

Az utolso egy honapban minden nap tok reszegen jon haza, nem veszekedik hanem eszik es fekszik le. Vajon mi kesztette erre h igyon vagy ha iszik akkor megcsal e, az ivo cimborai mondtak h kicsit kezd ossze melegedni a kiszolgalocsajal , Nem akarom elhagyni sem de nem akarom h megcsaljon. Mi kenyszeritette arra h igyon nem volt eddig semmi veszekedes egyikunk sem lepett felre (ez lenne az elso neki??? ha igaz)mit tennetek helyettem??

22/csaj es a baratom 24


2009. márc. 7. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele türelmes és próbáld vele megértetni,hogy ez nem jó így.Lehet,hogy korábban valami lelki problémái voltak,amit nem tudott feldolgozni és most jött ki rajta és nem tudja elviselni.Kitartás!
2009. márc. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj!

Valószínűleg hinni lehet az ivócimboráknak, és azért iszik minden nap, hogy ezzel a csajjal minnél többet kommunkiálhasson.

Nem jó ez így, már a napi alkoholfogyasztás miatt sem, a kapcsolatotoknak meg sem az alkohol, sem a kiszolgáló lány nem tesz jót.

SZerintem ültesd le, beszéljetek erről.... hát igen, itt visszakérdezhetnél, hogy mikor ültesd le, meghát részegen....

Lehet, hogy jobban jársz ha te állsz fel ebből a kapcsolatból, bármennyire is nehéz.

2009. márc. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez eleg nagy problema, de talan sok türelemmel meg lehet oldani. egyaltalan h kezdődött? csak ugy elkezdett inni? előtte is ivott? nem hiszem h az ilyesmi 24 evesen jelentkezik. a fiuk ezen tulesnek 15-16, esetleg 17-18 évesen. nem lehet mindig részeg, egyszer muszáj leültetned. miota jartok? az ivocimborak a haverjai? előtte őket nem irmerted? gondolom, regebb ota egyutt lehettek. itt csak az őszinte beszélgetés segithet. kérdezz meg tole mindent.
2009. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, beszéld meg vele türelmesen. Ha abbahagyja az ivást, és a kiszolgálócsajjal nem jön össze, akkor maradj vele együtt, különben viszont NEM, mert nagy baj lehet. Ezt férfiként mondom. Én ritkán iszom alkoholt, pedig nagyon szeretem a vörösbort, de már csak takarékossági okból is vigyázok.
2010. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!